ورزش 3/ سايت گل جدايي چهار بازيکن از بارسلونا را قطعي تلقي کرد.
بعد از شکست عجيب و غريب و تحقير آميز بارسلونا مقابل بايرن مونيخ در مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا و هشت بار باز شدن دروازه اين تيم در آن مسابقه، تغييرات بزرگ در باشگاه کاتالاني کليد زده شد.
سران بارسلونا در ابتداي امر و مطابق انتظار کيکه ستين را برکنار و رونالد کومان را به عنوان سرمربي جديد خود انتخاب کردند. همچنين بعد از آن اريک آبيدال نيز از سمت مديريتي ورزشي بلوگرانا کنار گذاشته شد.
بخش ديگري که بسياري از هواداران بارسلونا معتقد هستند بايد در آن تغيير و تحولات ايجاد شود تا اين تيم بتواند به روزهاي خوش گذشته بازگردد به ترکيب بازيکنان اين تيم مربوط مي شود. در واقع ميانگين سني بازيکنان بارسا طي سال هاي اخير بيش از حد بالا رفته و بسياري همين موضوع را دليل ناکامي هاي اين تيم در فصول گذشته تلقي مي کنند.
در چند هفته گذشته شايعات زيادي درباره خروجي هاي احتمالي بارسلونا به گوش رسيد. با اين حال چند بازيکن وجود داشتند که در اکثريت خبر ها نام آنها در ليست خروجي هاي بارسا مشاهده مي شد. حالا و در همين رابطه وب سايت گل مدعي شده که جدايي لوئيس سوارز، ايوان راکيتيچ، آرتور ويدال و ساموئل اومتيتي از بارسا قطعي است و آنها بايد به دنبال پيدا کردن تيم جديدي باشند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد