ورزش 3/ سایت گل جدایی چهار بازیکن از بارسلونا را قطعی تلقی کرد.
بعد از شکست عجیب و غریب و تحقیر آمیز بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و هشت بار باز شدن دروازه این تیم در آن مسابقه، تغییرات بزرگ در باشگاه کاتالانی کلید زده شد.
سران بارسلونا در ابتدای امر و مطابق انتظار کیکه ستین را برکنار و رونالد کومان را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کردند. همچنین بعد از آن اریک آبیدال نیز از سمت مدیریتی ورزشی بلوگرانا کنار گذاشته شد.
بخش دیگری که بسیاری از هواداران بارسلونا معتقد هستند باید در آن تغییر و تحولات ایجاد شود تا این تیم بتواند به روزهای خوش گذشته بازگردد به ترکیب بازیکنان این تیم مربوط می شود. در واقع میانگین سنی بازیکنان بارسا طی سال های اخیر بیش از حد بالا رفته و بسیاری همین موضوع را دلیل ناکامی های این تیم در فصول گذشته تلقی می کنند.
در چند هفته گذشته شایعات زیادی درباره خروجی های احتمالی بارسلونا به گوش رسید. با این حال چند بازیکن وجود داشتند که در اکثریت خبر ها نام آنها در لیست خروجی های بارسا مشاهده می شد. حالا و در همین رابطه وب سایت گل مدعی شده که جدایی لوئیس سوارز، ایوان راکیتیچ، آرتور ویدال و ساموئل اومتیتی از بارسا قطعی است و آنها باید به دنبال پیدا کردن تیم جدیدی باشند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید