آخرین خبر/ احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در برنامه ورزش و مردم شبکه یک صدا و سیما که با اجرای پیمان یوسفی روی آنتن می رود از برخی اتفاقات اخیر پرده برداشت.
به گزارش فوتبالی، سعادتمند در صحبت هایش سعی کرد با توجه به استعفای فرهاد مجیدی در آستانه بازی فینال جام حذفی شرایط را بیشتر از این بحرانی نکند اما از برخی صحبت و رفتار های مجیدی در قبال خودش انتقاد کرد.
 سعادتمند در بخشی از صحبت هایش گفت: «اینکه برای باخت مقابل سپاهان خوشحال باشیم، یک تهمت است و درست نیست. الان مجیدی باید بابت مسائلی که مطرح کرده است، به کمیته انضباطی باشگاه بیاید. او گفته یک ماه است که لیست داده، این لیست را به چه کسی داده است؟ دو ماه و نیم است که زبانم مو درآورده که لیست بدهد. حتی به معاون ورزشی باشگاه دو سه بار نامه زدیم. من زمانی که خبری نشد، خودم شروع به تمدید کردم و با چند بازیکن مطرح نیز وارد مذاکره شده‌ام. برادرم فوت کرد، سرمربی تیم  به من حتی تسلیت نگفت. آمدم باشگاه به من تبریک نگفت. آمدم باشگاه به دفتر من نیامد و من پیش او رفتم. هر بار سر تمرین رفتم، از اتاقش بیرون نیامد و خودم به اتاق مربی رفتم.»
با این صحبت های سعادتمند به نظر می رسد شرایط برای ادامه همکاری مجیدی و باشگاه استقلال سخت شد. البته از زمان انتخاب سعادتمند به عنوان مدیرعامل اخباری مبنی بر اختلاف نظر مجیدی با او وجود داشت که سعادتمند امروز از این ماجرا پرده برداشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید