آخرين خبر/ احمد سعادتمند مديرعامل باشگاه استقلال با حضور در برنامه ورزش و مردم شبکه يک صدا و سيما که با اجراي پيمان يوسفي روي آنتن مي رود از برخي اتفاقات اخير پرده برداشت.
به گزارش فوتبالي، سعادتمند در صحبت هايش سعي کرد با توجه به استعفاي فرهاد مجيدي در آستانه بازي فينال جام حذفي شرايط را بيشتر از اين بحراني نکند اما از برخي صحبت و رفتار هاي مجيدي در قبال خودش انتقاد کرد.
 سعادتمند در بخشي از صحبت هايش گفت: «اينکه براي باخت مقابل سپاهان خوشحال باشيم، يک تهمت است و درست نيست. الان مجيدي بايد بابت مسائلي که مطرح کرده است، به کميته انضباطي باشگاه بيايد. او گفته يک ماه است که ليست داده، اين ليست را به چه کسي داده است؟ دو ماه و نيم است که زبانم مو درآورده که ليست بدهد. حتي به معاون ورزشي باشگاه دو سه بار نامه زديم. من زماني که خبري نشد، خودم شروع به تمديد کردم و با چند بازيکن مطرح نيز وارد مذاکره شده‌ام. برادرم فوت کرد، سرمربي تيم  به من حتي تسليت نگفت. آمدم باشگاه به من تبريک نگفت. آمدم باشگاه به دفتر من نيامد و من پيش او رفتم. هر بار سر تمرين رفتم، از اتاقش بيرون نيامد و خودم به اتاق مربي رفتم.»
با اين صحبت هاي سعادتمند به نظر مي رسد شرايط براي ادامه همکاري مجيدي و باشگاه استقلال سخت شد. البته از زمان انتخاب سعادتمند به عنوان مديرعامل اخباري مبني بر اختلاف نظر مجيدي با او وجود داشت که سعادتمند امروز از اين ماجرا پرده برداشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد