ورزش 3/ خوان کوادرادو ستاره کلمبیایی یوونتوس می‌گوید بعید می‌داند لیونل مسی به یوونتوس ملحق شده و در این تیم با کریستیانو رونالدو همبازی شود.
خوان کوادرادو، مهاجم کلمبیایی یوونتوس می‌گوید بر خلاف برخی شایعات اخیر او بعید می‌داند لیونل مسی به یووه پیوسته و در این تیم با کریستیانو رونالدو رقیب بزرگش همبازی شود.
مسی اخیراً با ارسال فکسی برای دفتر مدیریت بارسا اعلام کرد قصد دارد از این تیم جدا شود. این بمب خبری کافی بود تا موجی از شایعات درباره مقصد احتمالی او مطرح شود. یوونتوس یکی از تیمهایی بود که نامش به عنوان مقصد احتمالی مسی مطرح شده بود. هر چند بر اساس این گمانه زنی ها احتمال انتقال مسی به سیتی و پاری سن ژرمن بیشتر از یوونتوس به نظر می رسد.
خوان کوادرادو مهاجم کلمبیایی یوونتوس حالا در گفتگو با شبکه ESPN می‌گوید انجام چنین انتقالی را بعید می‌داند. کوادرادو در این باره گفت: " اصلاً نمی توانم چنین چیزی را تصور کنم. واقعیت این است که بعید می دانم".
ستاره کلمبیایی یوونتوس در ادامه گفت: " البته این را هم نباید نادیده گرفت که کریستیانو هم وقتی گفته می‌شود قصد دارد با ترک رئال راهی یووه شود خیلی‌ها باور نمی‌کردند و می‌گفتند امکان ندارد ولی ناگهان او از راه رسید و پیراهن یوونتوس را پوشید".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید