ایلنا/ بازیکن تراکتور مدعی است به حریف خود در فینال جام حذفی فکر نمی‌کنند و تمام تمرکز آنها روی نمایش موفق در فینال برای دستیابی به جام خواهد بود.
 تراکتور با عبور از سد نفت مسجدسلیمان توانست به فینال جام حذفی برسد و اکنون بازیکنان این تیم امیدوارند در پایان یک فصل سخت و طاقت فرسا به عنوان قهرمانی دست یابند، هرچند به نظر می‌رسد استقلال با انگیزه‌های خود سد راه محکمی برای آنها محسوب شود.
مهدی تیکدری، مدافع تراکتور درباره پیروزی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان به اینطور گفت: بازی خیلی سخت و سنگینی بود و پیش بینی چنین موضوعی را می‌کردیم که کار سختی داشته باشیم. یک جوی از قبل راه انداخته بودند که قرعه آسانی به ما خورده و از پیش برنده هستیم ولی مگر می‌شود در این مرحله بازی آسان باشد؟ نفت مسجد سلیمان در مراحل قبلی تیم‌های خوبی را حذف کرده و به اینجا رسیده و واقعاً هم ما را اذیت کردند. خصوصاً بعد از 10 نفره شدن فشار زیادی روی ما بود و مجبور بودیم و تلاش و دوندگی‌مان را دو برابر کنیم ولی همه عزم و اراده‌مان این بود که برنده شویم و به فینال برویم و سهمیه آسیایی را هم قطعی کنیم تا هواداران خوشحال شوند و مزد زحمات یک فصلمان را بگیریم.
وی در مورد صعود تراکتور به فینال گفت: خدا را شکر که به این مرحله صعود کردیم و کمترین اتفاقی که افتاد قطعی شدن سهمیه آسیایی ما بود که کار راحتی هم نیست چون همانطور که دیدید امسال شرایط خیلی فشرده بود و 5-6 تیم مدعی وجود داشت که همه دنبال سهمیه بودند و در نهایت ما یکی از تیم‌هایی هستیم که این عنوان را به دست آوردیم. این را هم بگویم که اصل کار ما در فینال است که کار خیلی سختی داریم و امیدوارم بتوانیم کاری که تا اینجا برایش زحمت کشیدیم را تمام کنیم و جام را با خودمان به تبریز ببریم.
مدافع تراکتور در مورد تقابل با استقلال در فینال هم گفت: نیازی به توضیح من ندارد و همه می‌دانند استقلال چقدر پرمهره و با کیفیت و قدرتمند است و واقعاً کار دشواری مقابل این تیم داریم ولی ما هم تراکتور هستیم و از رویارویی با هیچ حریفی ترس نداریم و فقط به یک چیز فکر می‌کنیم و آن هم بردن در این بازی و بالا بردن جام قهرمانی است. امیدوارم با تلاش بچه ها و کادرفنی و دعای خیر هواداران به خواسته‌مان برسیم.
تیکدری در مورد خط حمله قدرتمند تراکتور و تقابل با آن برای خودش که یک مدافع است و سایر مدافعین تراکتور گفت: درست است که استقلال خط حمله قدرتمندی دارد ولی ما هم در دفاع عملکرد خوبی داشتیم و آمار قابل قبولی از خودمان به جا گذاشتیم و فکر می‌کنم بهترین خط دفاع لیگ را داشته باشیم. با احترام به حریف ما ترسی از این رویارویی نداریم و فکر نمی‌کنم که توانایی مهار مهاجمان استقلال را نداشته باشیم.
وی در مورد رویارویی با مهدی قایدی هم توضیح داد: هنوز چیزی مشخص نیست. نه ترکیب تیم ما مشخص است و نه ترکیب آنها و این تصمیم کادرفنی دو تیم است که با کدام نفرات و چه ارنجی وارد زمین شوند ولی اگر در زمین باشم همه تلاشم را برای موفقیت تیم انجام می‌دهم. من با مهدی قایدی در لیگ یک سابقه رویارویی دارم و یک بار مقابل هم بازی کردیم که اگر اشتباه نکنم بازی مساوی شد. قایدی بازیکن خوبی است ولی امیدوارم مقابل تراکتور موفق نباشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید