ايلنا/ بازيکن تراکتور مدعي است به حريف خود در فينال جام حذفي فکر نمي‌کنند و تمام تمرکز آنها روي نمايش موفق در فينال براي دستيابي به جام خواهد بود.
 تراکتور با عبور از سد نفت مسجدسليمان توانست به فينال جام حذفي برسد و اکنون بازيکنان اين تيم اميدوارند در پايان يک فصل سخت و طاقت فرسا به عنوان قهرماني دست يابند، هرچند به نظر مي‌رسد استقلال با انگيزه‌هاي خود سد راه محکمي براي آنها محسوب شود.
مهدي تيکدري، مدافع تراکتور درباره پيروزي تيمش مقابل نفت مسجدسليمان به اينطور گفت: بازي خيلي سخت و سنگيني بود و پيش بيني چنين موضوعي را مي‌کرديم که کار سختي داشته باشيم. يک جوي از قبل راه انداخته بودند که قرعه آساني به ما خورده و از پيش برنده هستيم ولي مگر مي‌شود در اين مرحله بازي آسان باشد؟ نفت مسجد سليمان در مراحل قبلي تيم‌هاي خوبي را حذف کرده و به اينجا رسيده و واقعاً هم ما را اذيت کردند. خصوصاً بعد از 10 نفره شدن فشار زيادي روي ما بود و مجبور بوديم و تلاش و دوندگي‌مان را دو برابر کنيم ولي همه عزم و اراده‌مان اين بود که برنده شويم و به فينال برويم و سهميه آسيايي را هم قطعي کنيم تا هواداران خوشحال شوند و مزد زحمات يک فصلمان را بگيريم.
وي در مورد صعود تراکتور به فينال گفت: خدا را شکر که به اين مرحله صعود کرديم و کمترين اتفاقي که افتاد قطعي شدن سهميه آسيايي ما بود که کار راحتي هم نيست چون همانطور که ديديد امسال شرايط خيلي فشرده بود و 5-6 تيم مدعي وجود داشت که همه دنبال سهميه بودند و در نهايت ما يکي از تيم‌هايي هستيم که اين عنوان را به دست آورديم. اين را هم بگويم که اصل کار ما در فينال است که کار خيلي سختي داريم و اميدوارم بتوانيم کاري که تا اينجا برايش زحمت کشيديم را تمام کنيم و جام را با خودمان به تبريز ببريم.
مدافع تراکتور در مورد تقابل با استقلال در فينال هم گفت: نيازي به توضيح من ندارد و همه مي‌دانند استقلال چقدر پرمهره و با کيفيت و قدرتمند است و واقعاً کار دشواري مقابل اين تيم داريم ولي ما هم تراکتور هستيم و از رويارويي با هيچ حريفي ترس نداريم و فقط به يک چيز فکر مي‌کنيم و آن هم بردن در اين بازي و بالا بردن جام قهرماني است. اميدوارم با تلاش بچه ها و کادرفني و دعاي خير هواداران به خواسته‌مان برسيم.
تيکدري در مورد خط حمله قدرتمند تراکتور و تقابل با آن براي خودش که يک مدافع است و ساير مدافعين تراکتور گفت: درست است که استقلال خط حمله قدرتمندي دارد ولي ما هم در دفاع عملکرد خوبي داشتيم و آمار قابل قبولي از خودمان به جا گذاشتيم و فکر مي‌کنم بهترين خط دفاع ليگ را داشته باشيم. با احترام به حريف ما ترسي از اين رويارويي نداريم و فکر نمي‌کنم که توانايي مهار مهاجمان استقلال را نداشته باشيم.
وي در مورد رويارويي با مهدي قايدي هم توضيح داد: هنوز چيزي مشخص نيست. نه ترکيب تيم ما مشخص است و نه ترکيب آنها و اين تصميم کادرفني دو تيم است که با کدام نفرات و چه ارنجي وارد زمين شوند ولي اگر در زمين باشم همه تلاشم را براي موفقيت تيم انجام مي‌دهم. من با مهدي قايدي در ليگ يک سابقه رويارويي دارم و يک بار مقابل هم بازي کرديم که اگر اشتباه نکنم بازي مساوي شد. قايدي بازيکن خوبي است ولي اميدوارم مقابل تراکتور موفق نباشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد