ورزش 3/ امين منوچهري نيز به انتقاد از صحبت‌هايي که در پايان سقوط پارس جنوبي درباره نقل و انتقالات نيم فصل باشگاه شکل گرفته، پرداخت.
امين منوچهري که در نيم فصل به پارس جنوبي اضافه شده، در گفتگو با فارس پاسخ برخي اتهامات و شايعات شکل گرفته بعد از سقو تيمش را داد.
وي در ابتدا با عذرخواهي از هواداران پارس جنوبي بابت سقوط اين تيم گفت: آن‌ها مي‌دانند که من با تمام توانم برايشان بازي کردم. حتي سرم را جلوي توپ گذاشتم و براي اين تيم بيهوش شدم. سعي کردم با تمام وجود، دوندگي و تعصبي که دارم با توجه به اينکه هيچ پولي دريافت نکردم کار کنم. تا موقعي که افاضلي بود در ترکيب ثابت جاي خودم را پيدا کرده بودم و وظايفم را انجام مي‌دادم. بعد از آن هم با توجه به اينکه پورموسوي شناختي نداشت و ترکيب هم دست افراد ديگري بود، يکي دو هفته اول در ترکيب اصلي نبودم اما بعد از آن توانستم بازيکن فيکس باشم. اگر ليگ ادامه داشت مي‌توانستم نظر پورموسوي را هم جلب کنم. بازيکني که مي‌تواند نظر دو سرمربي را جلب کند و در ترکيب اصلي باشد قطعا کارايي داشته است.
منوچهري درباره اينکه پورموسوي گفته بود با روح و روان بازيکنان اين تيم بازي شد، گفت: دقيقا همينطور بود. اتفاقات عجيبي در اين باشگاه افتاد. واقعا يک سري از مسئولين به دنبال پول‌هاي خرد بودند. با پولي که در حسابشان بود مي‌توانستد بازيکنان را به راحتي از نظر روحي-رواني شارژ کنند و پاداشي که در رختکن قول داده بودند را بدهند. بچه‌ها کلي اميد داشتند اما پاداش قبل از بازي آخر را ندادند و همه کاسه کوزه‌ها را سر بازيکنان شکستند.
وي در مورد اينکه عبدالرحيم خطيب سرپرست کنوني پارس جنوبي گفته پولي که بازيکنان مي‌گيرند بايد حلال باشد، گفت: به نظر من سرپرست تيم ايوب چراغي بود چون با تمام مشکلاتي که تيم داشت، با تمام وجود در خدمت تيم بود و خالصانه کمک کرد. او هم سرپرست بود و هم مديرعامل، نه پولي را بلوکه کرد و نه زمانيکه پول دستش بود از آن دريغ کرد. اما در مورد اين آقا حتي دوست ندارم اسمش را ببرم چون در حد فوتبال نيست. او در مورد نان حلال صحبت مي‌کند در حاليکه بايد در مورد پول‌هايي که در حسابش بوده و سود آن، صحبت کند. واقعا براي من اتفاقاتي که افتاده جالب است. اميدوارم مسئولين رسيدگي کنند و ببينند اين پول‌ها که از بيت‌المال بوده به جيب چه کساني رفته است. پول ميگو را کم مي‌کرد که مثلا 50هزارتومان ارزانتر و برايش به صرفه‌تر باشد! او در مورد فوتبال نمي‌تواند صحبت کند که بخواهد در مورد خريدهاي نيم‌فصل نظر بدهد.
مهاجم پارس جنوبي در مورد عملکرد همي‌تيمي‌هايش گفت: خريدهاي نيم‌فصلمان خوب بودند. ميلادباقري تا وقتي که بود با تمام وجود بازي مي‌کرد. آدام همتي هيچ وقت در پست خودش بازي نکرد اما به خاطر به خاطر سبک فکري و حرفه‌اي بودنش با تمام وجود در پست غيرتخصصي بازي کرد. من هم تا موقعي که افاضلي بود، هرجاي زمين که لازم بود بازي مي‌کردم. طرفداران پارس جنوبي به خاطر اينکه با تمام وجود بازي کردم از من تشکر مي‌کنند. تا بازي آخر يک ريال پول نگرفتم. مي‌توانستند بيشتر از اين به من پول بدهند اما ده درصد دادند. ولي با تمام اين مشکلات، تمام توانم را براي اين تيم گذاشتم.
وي ادامه داد: اگر افاضلي مي‌ماند، قطعا بازي با شاهين بوشهر و ماشين سازي را مي‌برديم. خيلي راحت در ليگ ماندني بوديم اما با توجه به اينکه پورموسوي زمان نداشت مجبور بود از بعضي افرادي که شايد فقط منافع شخصي خودشان برايشان مهم بود مشورت بگيرد، طول کشيد تا به ترکيب ايده‌آلش برسد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد