تسنيم/ مهاجم اروگوئه‌اي تيم فوتبال بارسلونا ممکن است فصل آينده براي راه‌راه پوشان تورين به ميدان برود.
بعد از اينکه آندره‌آ پيرلو اعلام کرد گونسالو ايگواين در برنامه‌هاي تاکتيکي‌اش جايي ندارد و اين مهاجم آرژانتيني در اين تابستان از جمع راه‌راه پوشان تورين جدا مي‌شود، حالا نمايندگان اين باشگاه در بازار نقل‌وانتقالات به دنبال يافتن مهاجمي جايگزين هستند.
سايت «گل» با انتشار گزارشي مدعي شد لوئيس سوارس که جدايي‌اش از بارسلونا در اين تابستان محتمل به نظر مي‌رسد به يوونتوس پيشنهاد شده است. مهاجم پيشين تيم‌هاي آژاکس و ليورپول که پيش از اين هرگز تجربه بازي در سري A ايتاليا را نداشته، ممکن است فصل بعد هم‌بازي کريستيانو رونالدو در خط حمله بانوي پير شود. رونالدو 35 ساله هم دو سال پيش از رئال مادريد جدا شد و به راه‌راه پوشان تورين پيوست.
سوارس 33 ساله که در فصل اخير در 36 بازي 21 گل براي بارسا به ثمر رساند، اخيراً در گفت‌وگو با نشريه اسپانيايي «ال‌پايس» درباره اينکه گفته مي‌شود در ليست فروش بارسلوناست، گفته بود: بارتومئو صحبت‌هايي درباره برخي از نام‌ها کرده است، درباره اينکه تغييراتي مي‌تواند در تيم ايجاد شود، اما کسي از باشگاه به من نگفته است که مي‌خواهند بدون من به کارشان ادامه دهند. اگر باشگاه تمايلي به انجام اين کار دارد، بهتر است که رئيس باشگاه مستقيم اين موضوع را به خودم بگويم.
مهاجم اروگوئه‌اي بارسلونا که يک سال ديگر از قراردادش با اين باشگاه باقي مانده است، گفته مي‌شود مورد توجه باشگاه اينتر ميامي آمريکاست، اما اولويت او بازي در اروپاست.
سوارس 33 ساله که در سال 2014 در انتقالي 82 ميليون يورويي از ليورپول به بارسلونا پيوست، تاکنون در 283 بازي براي اين تيم به ميدان رفته و 198 گل به ثمر رسانده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد