ميزان/ رييس سابق آکادمي استقلال گفت: درست زندگي کردن هزينه دارد و من در اين ۴۸ سال اين هزينه را داده‌ام. 
اصغر حاجيلو در ارتباط با جدايي خود از آکادمي استقلال اظهار داشت: من براي سعادتمند به عنوان مديرعامل باشگاه احترام قائلم و او حق دارد انتخاب‌هاي خودش را داشته باشد. افتخار مي‌کنم که امسال سه بازيکن به تيم بزرگسالان استقلال تقديم کردم و هيچ گلايه‌اي هم از باشگاه ندارم. قرار نيست وقتي درون باشگاه هستيم همه چيز گل و بلبل باشد و وقتي بيرون از مجموعه باشگاه قرار مي‌گيريم فقط انتقاد کنيم.
وي در خصوص عملکرد خود در آکادمي، تصريح کرد: به لطف خدا در آکادمي استقلال سالم کار کرديم، درست زندگي کردن هزينه دارد و من در اين ۴۸ سال اين هزينه را داده‌ام. اميدوارم سعيد مراغه‌چيان بتواند آکادمي را همينطور پاک حفظ کند. در اين سال‌ها همه تلاشم را انجام دادم و اميدوارم سعادتمند از آکادمي حمايت کند چون ما در يک سال اخير يک ريال دريافت نکرديم، اما ايستاديم و کار کرديم.
رييس سابق آکادمي استقلال درباره شرايط اين آکادمي، گفت: من در اين يک سال وظيفه‌ام را انجام دادم و از آکادمي استقلال ۶ بازيکن به اردو‌هاي تيم‌هاي ملي رفت. در اين يک سال مديون مربيان آکادمي هستم که به درستي کار کردند. ما نگاهي را در بين مردم ايجاد کرديم که آکادمي استقلال براي استعداد‌هايي که مي‌خواهند در فوتبال رشد کنند، مناسب‌ترين محل است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد