ايلنا/ آرش رضاوند درباره ادعاي پرسپوليسي‌ها مبني بر جام دادن به استقلال گفت: تيمي که سپاهان و پرسپوليس را شکست مي‌دهد بالاخره نشان داده که لايق قهرماني است.
آرش رضاوند هافبک استقلال پس از برتري تيمش در دربي جام‌حذفي مقابل پرسپوليس گفت هيچ اراده‌اي براي جام دادن به آبي‌ها نبوده است.
رضاوند در اين باره گفت: «با چه معياري؟ چرا اين حرف‌هاي خنده‌دار را مي‌زنند؟ کدام صحنه داوري به نفع استقلال بوده که مي‌گويند مي‌خواستند استقلال را برنده کنند؟ حتي کارشناسان هم گفتند که روي فرشيد اسماعيلي صددرصد خطا شده است پس تيمي که بايد طلبکار باشد ما هستيم. بازي‌ها قطعاً سخت است و دو تيم هم پرطرفدار هستند اما ما حرف‌مان را در زمين زديم و خيلي چيزها مشخص شده است. براي هواداران‌مان خيلي خوشحالم و تيمي که سپاهان و پرسپوليس را شکست مي‌دهد بالاخره نشان داده که لايق قهرماني است.»
رضاوند درباره کري‌خواني با برتري ۶ بر ۳ در مجموع براي پرسپوليسي‌ها هم گفت: «اين کري‌خواني‌ها مربوط به هواداران است و براي ما مهم شکست پرسپوليس بود که به آن هم دست پيدا کرديم. خيلي چيزها در زمين مشخص شد و پاسخ تمام شايعات و حواشي را در زمين داديم.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد