مهر/ با اعلام مديرعامل باشگاه استقلال، ۱۴۰ هزار دلار در پرونده پرداخت قرارداد آندره استراماچوني گم شده است.
احمد سعادتمند مديرعامل باشگاه استقلال چند روز پيش براي مذاکره با آندره استراماچوني سرمربي ايتاليايي و گرفتن تخفيف از اين مربي عازم ايتاليا شد.
هرچند بحث سفر سعادتمند به کشور ايتاليا تحت تاثير خبر مذاکره‌اش با استراماچوني براي بازگشت و سپس استعفاي فرهاد مجيدي قرار گرفت، اما يکي از موضوعات مهمي که در پرداختن به آن کوتاهي شده، پول گمشده در قرارداد استراماچوني است.
سعادتمند امروز در گفتگويي به صورت تفصيلي به سئوالات مختلف پيرامون سفرش به ايتاليا و وضعيت فرهاد مجيدي پرداخت. او در لابه‌لاي صحبت‌هايش نکته‌اي بر زبان آورد که انتظار مي‌رود نهادهاي نظارتي دنبال آن را گرفته و نتيجه گزارش اين ادعاي بزرگ را منتشر کنند.
سعادتمند گفت: واقعاً سفر سختي به ايتاليا داشتيم. دو روز پنج جلسه داشتيم و روي بند به بند مذاکره کرديم. هوادار بداند رسيدي که استراماچوني در ايتاليا دارد با حساب ما ۱۴۰ هزار دلار اختلاف دارد و نمي‌دانيم اين ۱۴۰ هزار دلار پول کجا است. اين را به چه کسي بگوييم؟ پرونده، فرم قرارداد و امضاها و رسيدها وجود دارد.
وي يادآور شد: استراماچوني ۳۰۵ هزار يورو گرفته و چيزي که ما داده‌ايم و او رسيدهايش را دارد، فرق مي‌کند.
پيش از اين هم خبرهايي از گم شدن چنين پولي در باشگاه استقلال به صورت جسته و گريخته منتشر شده بود که امروز سعادتمند به صورت رسمي آن‌را اعلام کرد.
به نظر مي‌رسد مديران وقت استقلال از جمله اسماعيل خليل زاده و اميرحسين فتحي در اين مورد شفاف سازي کرده و با انتشار سند پرداخت‌ها، پرده ابهامات را کنار بزنند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد