ورزش 3/ با تصميم سازمان ليگ قرار است ديدار فينال جام حذفي به ميزباني ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شود.
 هر چند مطابق قرعه‌کشي قرار بود فينال جام حذفي در ورزشگاه پارس شيراز برگزار شود اما کيفيت پايين چمن اين ورزشگاه باعث شد تا تصميم سازمان ليگ تغيير کند و ديدار فينال به ورزشگاه مدرن امام رضا منتقل شود.
ورزشگاهي که بدون‌شک به لحاظ امکانات و زيرساخت بهترين کانديدا براي ميزباني فينال جام حذفي بود؛ هر چند در سال‌هاي گذشته هم چندين بار نام ورزشگاه امام رضا کانديد شد اما اين اتفاق نيفتاد.
به طور مثال فصل گذشته که جدال فينال ميان داماش و پرسپوليس در ورزشگاه فولاد آره‌نا اهواز شد؛ ديداري که حاشيه کم داشت و هنوز هواداران فوتبال جنجال‌هاي آن ديدار را به خاطر دارند که با چند ساعت تاخير به دليل بي‌نظمي در حضور هواداران صورت گرفت.
فينال امسال قرار است ميان دو تيم استقلال و تراکتور برگزار شود؛ استقلالي‌ها خاطره خوشي از حضور در مشهد دارند چرا که يکي از قهرماني آن‌ها در ليگ در مشهد به پا شده است.
در ليگ هشتم که امير قلعه نويي سرمربي آبي‌ها بود آن‌ها توانستند با شليک ديدني فابيو جانواريو در ورزشگاه ثامن الائمه جشن قهرماني خود را به پا کنند.

حال بايد ديد در فينال جام حذفي که ميان استقلال و تراکتور پنجشنبه پيش‌رو از ساعت 18:15 در ورزشگاه امام رضا برگزار خواهد شد، مي‌توانند استقلالي‌ها در مشهد قهرماني‌هاي خود را به عدد 2 برسانند يا خير؟
البته ورزشگاه امام رضا اکنون آماده برگزاري مسابقه فوتبال نيست و شب‌ها ميزبان مراسم عزاداري است؛ قرار است از 10 شهريور ماه با پايان يافتن مراسمات مهياي ديدار فينال جام حذفي شود و دو تيم اميدوارند با توجه به کيفيت چمن خوب اين ورزشگاه و امکانات فوق‌العاده آن بتوانند نمايش خوبي را داشته باشند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد