ورزش 3/ ليونل مسي، ستاره آرژانتيني بارسلونا با پپ گوارديولا از اهداف آينده اش صحبت کرده است.
نزديک به يک دهه قبل بود که با ورود پپ گوارديولا به رختکن بارسلونا، اين تيم به همه افتخارات ممکن دست يافت و عملکرد درخشان ليونل مسي در آن مقطع نقش مهمي در دستيابي به اين نتايج درخشان داشت. از زمان جدايي گوارديولا، بارسلونا فقط يک بار فاتح ليگ قهرمانان شده و حالا ممکن است همکاري او با ليونل مسي دوباره سرانجام خوشي داشته باشد.
نشريه مارکا در گزارشي مدعي شد اولين بار ليونل مسي هفته گذشته به فکر جدايي افتاده و با پپ گوارديولا، سرمربي اسپانيايي منچسترسيتي تماس گرفته است. مسي در اين گفت و گو به گوارديولا اعلام کرده قصد دارد يک بار ديگر برنده جايزه توپ طلا شود و اين هدف فقط زير نظر او محقق خواهد شد.
ليونل مسي در روزهاي حضور گوارديولا در رختکن بارسلونا به صورت سريالي موفق به فتح جايزه توپ طلا مي شد و حالا اميدوار است اين اتفاق اين بار در ليگ برتر رخ دهد. جالب اينجاست گوارديولا نيز بعد از قطع همکاري با ليونل مسي هرگز فاتح ليگ قهرمانان نشده و اخيرا انتقادات از او به دليل نرسيدن به اين موفقيت افزايش يافته است. پس در صورت محقق شدن اين انتقال، طرفين هدف مشترکي خواهند داشت. ليونل مسي مي خواهد با کسب قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا يک بار بهترين بازيکن جهان لقب گيرد و گوارديولا نيز به دنبال پايان دادن به اين طلسم ناکامي خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد