آخرين خبر/ فرانچسکو توتي چند وقتي است تا تلاش مي کند تا از حواشي و جنجال هاي رسانه ها دور باشد. اسطوره رم پس از بازنشستگي سعي کرد که در کادر مديريتي باشگاه مشغول به کار شود اما شرايط خوب پيش نرفت و جدا شد. فرانچسکو پس از جدايي از کادر مديريتي رم سعي کرد که از رسانه ها کاملا دور باشد و وقتش را در کنار همسرش ايلاري بلاسي و سه فرزندش سپري کند.
به گزارش فوتبالي، توتي اما در ساعات اخير به خاطر يک ماجراي حاشيه اي جنجال ساز شده است. در حقيقت يکي از مجلات مشهور کشور ايتاليا تصاويري از توتي و خانواده اش در تعطيلات منتشر کرده است که به نظر مي رسد انتشار تصويري از دختر 13 ساله توتي به شدت اسطوره باشگاه رم را عصباني کرده است.
مجله جنته در صفحه اصلي خود تصويري از توتي در کنار دختر 13 ساله خود "شنل" در ساحل منتشر کرده و تيتر زده است:" شنل توتي مثل خواهر دوقلوي مادرش ايلاري است. نکته عجيب اين تصوير اين است که هر چند که صورت دختر توتي سانسور و محو شده اما بدن وي به نمايش گذاشته شده است و همين مسئله به شدت اسطوره رم را عصباني کرده است. 
توتي در پيامي اينستاگرامي از اين مسئله انتقاد کرده و نوشته است:" از مونيکا موسکا مدير مجله جنته تشکر مي کنيم که تصويري از زاويه متفاوت از دختر ما که زير سن قانوني است منتشر کرده اما به نظر مي رسد که مشکلي با اين که بدن يک نوجوان را مثل يک کالا (براي تبليغات مجله) بدانند، ندارند."
خشم توتي باعث شد تا مدير مجله جنته از توتي و خانواده اش عذرخواهي کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد