ورزش 3/ در حاليکه يک روز از استعفاي فرهاد مجيدي مي گذرد، آبي پوشان امروز نيز بدون سرمربي تيمشان به انجام تمرينات مشغول شدند.
تمرين امروز استقلال بازهم بدون مجيدي برگزار شد تا آبي پوشان زير نظر مجيد نامجومطلق و صالح مصطفوي به انجام تمرينات بپردازند. پس از استعفاي فرهاد مجيدي از سمت مربيگري استقلال، هنوز به صورت رسمي اعلام نشده است که چه کسي در ديدار با تراکتور بر روي نيمکت تيم مي نشيند ولي از گوشه کنار خبر مي رسد که ممکن است مجيدي به استقلال برگردد.
در تمرين آبي پوشان که در مجموعه ورزشي انقلاب برگزار شد، مجيد نامجومطلق مربي استقلال به همراه صالح مصطفوي ديگر دستيار مجيدي و رباني بدنساز تيم، در غياب سرمربي آبي پوشان وظيفه مديريت تمرين امروز را برعهده داشتند تا احتمال بازگشت فرهاد به تمرين تيم همچنان پابرجا بماند.
در حاليکه در بعضي از خبرها عنوان مي شد که چنانچه تا زمان برگزاري ديدار فينال جام حذفي مجيدي از تصميمش منصرف نشود، احتمالا وظيفه هدايت استقلال در بازي با تراکتور برعهده مجيد نامجو مطلق باشد اما از شواهد و قرائن اينگونه بر مي آيد که حضور دستياران مجيدي در تمرينات استقلال، نشانه بازگشت او به استقلال باشد.
نامجومطلق مربي آبي پوشان پيش از شروع تمرين امروز با بازيکنان به ويژه بزرگتران تيم مشغول به صحبت شد و در طول تمرين نيز با جديت نکات تاکتيکي را به استقلالي ها گوشزد کرد تا نشان دهد آنها به شدت به دنبال قهرماني در جام حذفي هستند.
در حال حاضر و در غياب مجيدي، نامجومطلق و مصطفوي وظيفه سازماندهي و انجام تمرينات استقلال را برعهده دارند، اما اينگونه به نظر مي رسد آنها در حال آماده سازي تيم بر اساس نظرات مجيدي هستند و فرهاد پس از توافق با مديران باشگاه، بر سر تمرين تيم برگردد.

بايد ديد تا زمان برگزاري ديدار پاياني جام حذفي، چه اتفاقاتي درخصوص نيمکت استقلال رخ خواهد داد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد