ورزش 3/ منچسترسيتي قصد ندارد براي جذب ليونل مسي دست به ريسک بزرگي بزند و خواسته اصلي آنها حفظ بدنه اصلي ترکيب است.
در روزهاي اخير اخبار همگي حول محور جدايي ليونل مسي از بارسلونا بوده و به نظر مي رسد منچسترسيتي را بايد مهم ترين مشترين جذب اين بازيکن دانست. هنوز مشخص نيست آيا مسي مي تواند از گزينه فسخ قرارداد رايگان استفاده کند و به همين دليل اخباري در مورد احتمال معاوضه بازيکن بين طرفين مطرح شده است.
پپ گوارديولا علاقه اي به از دست دادن بازيکنان اصلي خود ندارد و طبق ادعاي بي بي سي، منچسترسيتي احتمال حضور نام هايي چون برناردو سيلوا، رياض محرز و گابريل ژسوس را در معامله انتقال ليونل مسي از بارسلونا رد کرده است. اما هنوز احتمال انتقال بازيکنان جواني چون اريک گارسيا و آنجلينو به عنوان بخشي از قرارداد مسي به نوکمپ وجود دارد و تنها خواسته گوارديولا، حفظ بدنه اصلي ترکيب براي فصل بعد بوده است.
بارسلونا به خوبي مي داند که در صورت اصرار ليونل مسي به جدايي، امکاني مبني بر منصرف کردن او وجود ندارد و به همين دليل برنامه باشگاه حداکثر استفاده از فروش اين بازيکن و برطرف کردن نيازهاي اصلي رونالد کومان خواهد بود. بارسلونا به جز ليونل مسي فصل بعد لوييس سوارز را نيز در اختيار ندارد و جذب يک مهاجم نوک تبديل به اولويت اصلي اين تيم شده است. اما انتقال گابريل ژسوس به بارسلونا به عنوان بخشي از قرارداد مسي امکان پذير نيست و ممکن است طرفين به صورت جداگانه در مورد اين انتقال به توافق برسند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد