آخرين خبر/ اسکار رودريگز هافبک آکادمي رئال مادريد براي حضور در سويا به توافق رسيده است و قرار است که فصل اينده در ورزشگاه سانچز پيزخوان بازي کند.
به گزارش فوتبالي، اين بازيکن که در آکادمي رئال مادريد رشد کرده در دو فصل اخير قرضي به لگانس ملحق شد که عملکرد خوبي از خود ارائه داد و حالا با وجود آن که مورد توجه باشگاه هاي ديگر نظير ميلان و ويارئال هم قرار داشت به نظر مي رسد که راه حضور در سويا را در پيش خواهد گرفت.
اين هافبک 22 ساله که جانشين بانگا در ترکيب سويا خواهد شد، قراردادي پنج ساله امضا خواهد کرد. تيم آندلوسي براي خريد 75 درصد از حق انتقالش 13.5 ميليون يورو به رئال مادريد خواهد پرداخت.  بدين ترتيب 25 درصد از حق فروش وي در آينده همچنان در اختيار رئال مادريد خواهد ماند.
البته اين تنها خريد قريب الوقوع سويا نيست. اين باشگاه در نظر دارد که قرارداد قرضي بونو دروازه بان مراکشي را هم به حالت قطعي در بياورد. اين دروازه بان در ليگ اروپا درخشيد و نقشي کليدي در قهرماني سويا داشت و باشگاه به عنوان پاداش مي خواهد قراردادش را به حالت قطعي در بياورد. البته گفته مي شود که سويا همچنان به جذب ايوان راکيتيچ هافبک بارسلونا فکر مي کند و مي خواهد اين بازيکن را به پيزخوان برگرداند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد