آخرين خبر/ سرجيو راموس کاپيتان رئال مادريد آخرين روزهاي تعطيلات خود را سپري مي کند. اين بازيکن به همراه همسرش پيلار روبيو و چهار فرزندش راهي مايورکا شده که البته در اين سفر با دوست قديمي خود رافا نادال، ملاقات کرده است.
به گزارش فوتبالي، تنيسور سرشناس اسپانيايي که يکي از هواداران دوآتشه رئال مادريد است، با راموس در آکادمي خود در منطقه "ماناکور" ملاقات کرد و با انتشار تصاويرش با کاپيتان رئال مادريد نوشت:"ممنون از اين که به من سر زدي سرجيو راموس. "
بازيکنان رئال مادريد قرار است که در روز يکشنبه در خانه هايشان تست کرونا بدهند و در روز دوشنبه تمرينات پيش فصل خود را آغاز کنند. راموس البته در طول تعطيلات هم با شدت زيادي تمريناتش را پيگيري مي کرد  و حتي در روزهاي استراحت هم نمي خواست که از آمادگي بدني غافل شود. 
رئال مادريد پس از کسب لاليگا در فصل گذشته به عنوان مدافع عنوان قهرماني وارد مسابقات مي شود و هدفش کسب لاليگاي 21-2020 خواهد بود. رئال مادريد دوازده سال است که نتوانسته دو سال پياپي قهرمان لاليگا شود و قطعا به دنبال رسيدن به اين چالش خواهد بود. بازگشت قرضي لونين و اودگارد تنها تغييرات ترکيب رئال مادريد نسبت به فصل گذشته خواهد بود چرا که رئال مادريد به خطار بحران مالي ناشي از کرونا نمي تواند خريد کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد