آخرين خبر/ پاتريک دي کاستر، وکيل کوين دي بروينه بازيکن منچسترسيتي پنجشنبه گذشته بازداشت شد و شب گذشته را در زندان سپري کرد.
به گزارش فوتبالي، ديلي ميل گزارش داده است که وکيل دي بروينه با شکايت خود اين بازيکن بازنشسته شده است. اختلاف حقوقي ميان اين دو در مورد قرارداد دي بروينه با ولفسبورگ در سالهاي 2013 و 2014 باعث اين اتفاق شده است. تحقيقات در مورد اين پرونده در سال 2019 آغاز شد که دادگستري بلژيک، وکيل دي بروينه را به فرار مالياتي متم کرده است.
در حقيقت دي کاستر به تخلف مالياتي متهم است چرا که به نظر مي رسد که مبالغ مربوط به قراردادهاي دي بروينه با ولفسبورگ را بدون اطلاع ستاره بلژيکي به حسابي در ليختن اشتاين برده است. اين کشور يک بهشت مالياتي به شمار مي رود و هدف وکيل ستاره بلژيکي نيز فرار مالياتي بوده است. دي بروينه که از اين قضيه اطلاع نداشته از وکيلش شکايت کرده است.
به هر صورت وکيل دي بروينه پنجشنبه شب را در زندان سپري کرده است و بايد ديد که اين پرونده به کجا کشيده خواهد شد. دي بروينه بي ترديد يکي از ستارگان اصلي منچسترسيتي است که در حال حاضر منتظر است تا بفهمد که اخبار در مورد پيوستن ليونل مسي به تيم انگليسي به کجا خواهد کشيد چرا که با حضور مسي قطعا سيتي به مدعي قهرماني تورنمنت هاي مختلف تبديل خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد