مهر/ بازيکني که تا چند ساعت به آغاز دربي در ليست بازي نبود، نقش مهمي در پيروزي دراماتيک تيم مجيدي در مرحله نيمه نهايي جام حذفي داشت.
بازيکني که اصلا قرار نبود براي استقلال در دربي بازي کند با زدن يکي از ديرهنگام ترين گلهاي دربي، نقش مهمي در پيروزي ياران مجيدي ايفا کرد تا سرمربي جوان استقلال خوشحال ترين فرد از تصميم خودش بابت بخشيدن او باشد.
محمد دانشگر بعد از پشت سر گذاشتن حاشيه‌هاي فراوان و رفتن تا مرز اخراج، سرانجام با يک عذرخواهي مورد بخشش مجيدي قرار گرفت و در آخرين روزهاي باقي مانده به دربي مجوز حضور در تمرينات را پيدا کرد. وي با اين که به تمرين فراخوانده شد، به دليل مصدوميت نتوانست در تمرينات گروهي شرکت کند و در حالي که به دليل همان مصدوميت قرار نبود در دربي حضور پيدا کند، در آخرين ساعات باقي مانده به بازي با ريسکي بزرگ تن به بازي داد تا تبديل به سورپرايز مجيدي براي اين بازي باشد.
دانشگر در خط دفاعي تيمش تلاش زيادي کرد و باتوجه به مصدوميت و دوري از تمرين، بازي قابل قبولي ارائه داد. ميل به بازي تهاجمي وي در آخرين ثانيه هاي بازي به داد آبي پوشان رسيد و در حالي که خوشبين ترين هواداران استقلال هم آماده شکست تيم شان شده بودند با ضربه سر دروازه پرسپوليس را باز کرد تا کار به وقتهاي اضافه و ضربات پنالتي کشيده شود و در نهايت آبي پوشان برنده اين ديدار مهم شوند.
دانشگر در يکي دو هفته اخير همه کار در استقلال کرد و در آخر در حالي که قرار بود سورپرايز مجيدي باشد، حتي خود فرهاد را هم شگفت زده کرد. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد