مهر/ دارنده مدال برنز رقابتهاي جهاني کشتي فرنگي گفت: در حال حاظر نگاه ويژه اي به حضور در رقابتهاي ليگ دارم چراکه اين مسابقات، آغاز رسمي برنامه هاي ماست.
محمدعلي گرايي اظهار داشت: در طول مدتي که اردوهاي تيم ملي کشتي تعطيل بود، با هر شکل سعي کردم تا تمريناتم را پيگيري کنم تا از شرايط آمادگي نسبي فاصله نگيرم. به همين دليل فکر مي‌کنم آغاز رقابتهاي ليگ مي‌تواند تأثير زيادي بر روند آماده سازي کشتي گيران داشته باشد و دوباره موج حرکت و پويايي را در کشتي ايجاد کند.
وي در خصوص برنامه‌هاي آتي کشتي نيز تصريح کرد: آنچه از گوشه و کنار خبر مي‌رسد، برگزاري رقابتهاي جهاني با وجود اعلام اتحاديه جهاني کشتي همچنان در هاله‌اي از ابهام است و هنوز قطعيتي در برگزاري اين مسابقات در اواخر آذر و اوايل ديماه وجود ندارد. اما به هر حال بايد محتاط عمل کرد و تمرينات را به هر شکل ادامه داد تا در صورت برگزاري هر رويدادي طي ماههاي آينده، آمادگي خودمان را حفظ کرده باشيم.
دارنده مدال برنز رقابتهاي کشتي فرنگي جهان افزود: روند حضور من در عرصه کشتي طس سالهاي گذشته به نحوي بوده که همواره در هر موقعيتي، آماده مبارزه و مصاف با رقبا هستم. البته اين بدان معناست که با نوسان توان جسماني هم از حضور در مبارزه و سرشاخ شدن با حريفان استقبال مي‌کنم و همواره آماده سرشاخ شدن با حريفان هستم.
گرايي در پايان گفت: من همچنان براي رسيدن به اهدافم برنامه‌هاي زيادي دارم و اميدوارم بزودي با روي روال افتادن تمرينات اردو و مسابقات ليگ، همه چيز مثل گذشته پيگيري شود. کشتي نياز به پويايي و حرکت دارد و نبايد طوري عمل کرد که همه چيز را تعطيل و در حالت تعليق دانست. البته در شرايط کنوني بايد بطور دقيق به پروتکل‌هاي بهداشتي هم عمل کنيم و به خوبي مراقب سلامتي خود و اطرافيان مان باشيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد