مهر/ با ورود باشگاه اسپورتينگ ليسبون به معامله مهدي طارمي و تيم پورتو، دعوا بر سر جذب مهاجم ايران در پرتغال بالا گرفت. پورتو به توافق قبلي با طارمي دلگرم است.

روزنامه ابولا پرتغال جزئيات پيشنهاد باشگاه اسپورتينگ ليسبون به مهدي طارمي مهاجم ايران را در حالي که با پورتو به توافق رسيده اينطور گزارش کرده است:
حساب‌هاي مالي باشگاه پورتو توسط يوفا کنترل مي‌شود. بنابراين پورتو پس از تأييد درآمدهاي فوق العاده خود ناشي از فروش بعضي از دارايي‌ها مي‌تواند بازيکن جديد بگيرد. کلوديو راموس و کاراسا شامل اين قانون نشدند چون بازيکن آزاد بودند و قرارداد نداشتند.
خريد طارمي و توني مارتينز حدود ۱۰ ميليون يورو براي باشگاه پورتو هزينه دارد.
با تأخير در ثبت قرارداد، طارمي و مارتينز از سوي باشگاه‌هاي ديگر اذيت شدند ولي تعهد دو بازيکن به پورتو به حدي است که به پيشنهادات جديد توجهي ندارند.
طبق اعلام ابولا تلاش اسپورتينگ براي منحرف کردن جريان انتقال طارمي به پورتو ادامه دارد. طارمي با دستمزد پايه ۶۰۰ هزار يورويي با پورتو توافق کرده است ولي اسپورتينگ پيشنهاد ۱.۲ ميليون يورويي به مهاجم ايران ارائه داده است.
اين روزنامه پرتغالي همچنين خبر داده است که انتقال آندره پريرا بازيکن پرتغالي از پورتو به ريوآوه جزو توافقات دو باشگاه براي فروش طارمي است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد