ورزش 3/ نشريه فرانسوي اکيپ از قول لئوناردو مدير ورزشي PSG مي‌گويد پدر ليونل مسي به باشگاههاي خواهان او اعلام کرده که پسرش تصميم خود را درباره باشگاه آينده خود گرفته است.
روزنامه فرانسوي اکيپ با انتشار خبري جنجالي مدعي شد لئوناردو مدير ورزشي تيم پاري سن ژرمن به اين نشريه اطلاع داده که پدر مسي، خورخه، به باشگاه‌هايي که اين روزها براي جذب او به ميدان آمده اند اعلام کرده که مسي تصميم خود را گرفته و هدفش در صورت کامل شدن جدايي از بارسلونا انتقال به منچسترسيتي است.
با اينکه هنوز خيلي‌ها باور نمي‌کنند که در پايان اين جنجال‌ها شاهد خروج مسي از بارسا باشيم ولي هر روز که مي‌گذرد به نظر مي‌رسد اين احتمال به واقعيت نزديک تر مي‌شود.
در هفته‌اي که گذشت ليونل مسي به هر باشگاهي در دنيا که فکرش را بکنيد لينک شد. باشگاه‌هايي که مهمترين شان منچسترسيتي، يوونتوس، اينترميلان، پاري سن ژرمن و منچستريونايتد بودند.
مسي در خبر جنجالي اي که منتشر کرده مي‌گويد خورخه مسي به اين باشگاه‌ها اعلام کرده که پسرش تصميم خود را گرفته و قصد دارد به سيتي ملحق شود.
اين روزنامه مي‌گويد خورخه مسي، پدر ليونل، در گفتگويي مستقيم با لئوناردو مدير ورزشي PSG به او گفته که باشگاه فرانسوي نبايد بيش از اين تلاش کند چرا که لئو تصميم خود را گرفته و قصد پيوستن به سيتي و کار کردن زير نظر پپ گوارديولا را دارد. البته سيتي در اين هفته هم شانس اول به خدمت گرفتن مسي محسوب مي شد چرا که بودجه باشگاه انگليسي مشکلي از بابت پرداختهاي مالي ايجاد نمي کند و از طرف ديگر منطقي است که مسي تمايل به کار کردن با مربي سابقش در بارسا يعني پپ گوارديولا داشته باشد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد