ورزش 3/ باشگاه برزيلي کروزيرو خبر جذب ليونل مسي را از وبسايت خود حذف کرد و گفت سايت اين باشگاه هک شده و براي پيدا کردن هکرها تلاش خواهد کرد.
باشگاه برزيلي کروزيرو ديروز جمعه هوادارانش را در شوک فرو برد چرا که در وبسايت اين باشگاه اعلام شد که ليونل مسي ابرستاره آرژانتيني توسط کروزيرو جذب شده است. اما همانطور که خيلي ها انتظار داشتند اين خبر جعلي از کار درآمد و مشخص شد که وبسايت باشگاه هک شده است. کروزيرو که حالا خبر مورد اشاره را از وبسايت خود حذف کرده مي گويد براي پيدا کردن هکرها تلاش مي کند.
از زماني که ليونل مسي با ارسال فکسي به دفتر باشگاه بارسا اعلام کرده که خواهان جدايي است شايعات درباره مقاصد احتمالي او بسيار مطرح شده. درحاليکه صحبت از پيوستن او به باشگاه هاي بزرگ اروپايي مثل منچسترسيتي، پاري سن ژرمن، اينتر و يوونتوس مطرح است ديروز جمعه براي مدتي کوتاه در وبسايت باشگاه برزيلي کروزيرو خبري کار شد که نشان مي داد مسي رسماً به اين باشگاه منتقل شده است.
در خبر جعلي مسي در وبسايت باشگاه کروزيرو از قول او چنين آمده بود: " از اينکه به کروزيرو پيوسته ام خيلي خوشحالم. عضويت در تيم سرمربي اندرسون موريرا باعث افتخار است. هواداران کروزيرو، من بي صبرانه منتظرم تا در استاديوم مينيرائو بازي کنم".
در اين خبر همچنين ادعا شده بود که کروزيرو مذاکره با باشگاه يوونتوس براي جذب کريستيانو رونالدو را هم شروع کرده.
باشگاه کروزيرو بعد از حذف اين خبر جعلي از وبسايت خود اعلام کرد براي پيدا کردن هکرها تلاش خواهد کرد و نتيجه را به هواداران اطلاع خواهد داد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد