مهر/ پيشکسوت آبي‌پوشان گفت: داور دربي اشتباهاتي داشت که عمدتا به سود پرسپوليس بود و اگر اين اشتباهات نبود استقلال در ۹۰ دقيقه پيروز مي‌شد.

در مرحله نيمه نهايي جام حذفي غروب چهارشنبه سرخابي‌هاي تهران در ورزشگاه آزادي به مصاف هم رفتند که شاگردان مجيدي در ضيافت پنالتي‌ها برنده اين ديدار بزرگ شده تا بار ديگر راهي فينال جام حذفي کشور شوند.
اکبر کارگرجم پيشکسوت آبي‌پوشان در خصوص اين ديدار گفت: بازي خوبي از دو تيم مشاهده کرديم و به جز دقايقي از نيمه دوم که بازي افت کرده بود، در ساير دقايق هر دو تيم با ميل به پيروزي در زمين تلاش کردند. اوج هيجان را در دقايق پاياني بازي ديديم که دو گل زيبا هم در آن ثانيه‌هاي آخر به ثمر رسيد تا يک بازي دراماتيک را شاهد باشيم.
پيشکسوت آبي پوشان بيان داشت: استقلال بازي را خيلي خوب آغاز کرد و اگر بي رحمي فوتبال نبود آنها بايد در پايان نيمه اول ۴ بر صفر به رختکن مي‌رفتند نه يک بر صفر. چند موقعيت را بچه‌هاي خودمان از دست دادند و دروازه بان پرسپوليس هم در چند موقعيت واکنش‌هاي خوبي داشت.
کاپيتان پيشين آبي‌پوشان گفت: در شبي که همه بازيکنان استقلال خوب بودند، علي کريمي در نيمه اول بهترين بازيکن زمين بود و به خوبي کارگرداني و طراحي آبي‌ها را بر عهده داشت. تعويض اول پرسپوليس تعويض خوبي بود و تعادل را در مرکز زمين برقرار کرد. قائدي هم واقعا يک شب رويايي را سپري کرد تا يک کابوس واقعي براي مدافعان پرسپوليس باشد. با همه اينها به نظر من بهترين بازيکن زمين در اين بازي ميليچ بود. ميليچ دو بار پاس گل داد و يک پنالتي حساس را هم گل کرد تا نقش پررنگي در اين پيروزي داشته باشد.
کارگرجم در خصوص داوري اين بازي گفت: حيدري در جريان بازي اشتباهات تاثيرگذاري داشت که اگر نبود يا کمتر بود استقلال در طول نود دقيقه به يک پيروزي خوب و با ارزش دست پيدا مي‌کرد.
وي افزود: داور با بازيکنان پرسپوليس مهربان تر بود و در دادن کارت به بعضي از آنها مماشات کرد. به نظر من سيامک نعمتي در همان نيمه اول بايد اخراج مي شد و در حالي که بازي يک بر صفر به سود استقلال بود يک پنالتي واضح را هم روي فرشيد اسماعيلي نگرفت. 
پيشکسوت آبي پوشان تصريح کرد: استقلال از سد سپاهان و پرسپوليس در جام حذفي عبور کرد و طي کردن اين مسير سخت آنها را مستحق قهرماني در اين جام مي کند و اميدوارم روز ۱۳ شهريور آنها به آنچه استحقاقش را دارند در شهر مشهد برسند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد