ايرنا/ سرمربي باشگاه ليورپول مي‌گويد که به هيچ عنوان احتمال ندارد که قرمزهاي آنفيلد در تابستان سال جاري هيچ شانسي با «ليونل مسي» قرارداد امضا کنند.

کاپيتان آبي اناري‌ها به بارسا اعلام کرده است که قصد جدايي از نيوکمپ را دارد و منابع خبري شبکه تلويزيوني اي‌اس‌پي‌ان اعلام کرده‌اند که «پپ گوارديولا» و مسي هفته گذشته در مورد احتمال انتقال مرد آرژانتيني به منچسترسيتي با يکديگر تماس تلفني برقرار کرده‌اند.
در اين بيت، «يورگن کلوپ» در نشست خبري پيش از ديدار برابر آرسنال در جام خيريه انگليس، در پاسخ به تمايل وي براي خريد مسي گفت: علاقه؟ مسلما علاقه دارم، چه کسي نمي‌خواهد مسي را در تيمش داشته باشد؟
وي افزود: اما هيچ شانسي نداريم. اعداد و ارقام مطلقا با ما سازگار نيست اما مسي بازيکن خوبي است و شکست دادن منچسترسيتي سخت‌تر خواهد شد. اين انتقال براي ليگ جزيره اتفاق فوق العاده خوبي است. دوست دارم چنين چيزي را ببينم اما مطمئن نيستم اين اتفاق رخ دهد.
ليورپولي‌ها امروز در ومبلي به مصاف آرسنال خواهند رفت و کلوپ در اين باره نيز گفت: آيا با دو هفته آماده سازي مي‌خواهيم يک فوتبال خوب به نمايش بگذاريم؟ نه؛ اما مدتي است که اين موضوع را مي‌دانيم و آن را پذيرفته‌ايم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد