آخرين خبر/ استويچکوف از مديران بارسلونا به شدت انتقاد مي‌کند.

به گزارش فوتبالي، هريستو استويچکوف يکي از منتقدان جدي باشگاه بارسلونا در رفتار با ليونل مسي است. مسي چندي پيش با ارائه يک فکس به باشگاه اعلام کرده مي‌‌خواهد از بارسا جدا شود اما جوزپ بارتومئو، مدير بارسلونا هنوز با اين مسئله موافقت نکرده است.
در همين زمينه هريستو استويچکوف،‌ بازيکن اسبق بلغارستاني تيم بارسلونا در گفت و گو با TUDN گفته: ما در حال پاک کردن يک افسانه هستيم و داريم بهترين بازيکن تاريخ بارسلونا را با لگد از تيم بيرون مي‌اندازيم!
استويچکوف در ادامه گفته: ما داريم نام او را لکه مي‌گيريم و کاريزمايش را از بين مي‌بريم. من يک عضو باشگاه هستم و به همين دليل مي‌‌گويم در حال لکه‌دار کردن نام او هستيم. هيئت مديره همه چيز را خراب کرده است. به نظر مي‌رسد آن‌ها مي‌خواهند هواداران را مقابل بازيکنان قرار دهند. من توانسته‌ام به همراه تيم قهرمان لاليگا شوم و اولين قهرماني در اروپا را بدست آوردم اما نمي‌دانم چگونه عشقي که از هواداران گرفته‌ام را به آن‌ها برگردانم. اين هيئت مديره به خبرنگاران پول مي‌دهد تا آتش بوجود آمده را شعله ور کنند. اين براي يک باشگاه رقت انگيز است.
خود استويچکوف هم با شيوه‌اي دوستانه از بارسلونا جدا نشد. او در اين رابطه گفته: نمي‌دانم چرا به ما، به بازيکناني که تاريخ بارسا را ساخته‌ايم هميشه درب خروج نشان داده مي‌شود. آن‌ها تصور مي‌کنند ما مي‌خواهيم آن‌ها را آزار دهيم زيرا به دنبال جايگاه آن‌ها هستيم. نمي‌دانم در ذهن آن‌ها چه مي‌گذرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد