برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

لطف بزرگی که پرسپولیس در حق اسماعیلی‌فر کرد

منبع
ميزان
بروزرسانی
لطف بزرگی که پرسپولیس در حق اسماعیلی‌فر کرد

ميزان/ مدافع و هافبک راست ذوب‌آهن بعد از بازي با نام پرسپوليس، به سپاهان پيوست.تاريخ انتشار: 10:39 - 08 شهريور 1399

اولين بار نيست که با زرنگي برخي افراد چسبيده به فوتبال، يک بازيکن معمولي که حتي به تيم ملي هم دعوت نمي‌شود، با اسم پرسپوليس و استقلال بازارگرمي مي‌کند و در نهايت به تيم‌هاي ديگر مي‌رود؛ مسلماً آخرين بار هم نخواهد بود.
دانيال اسماعيلي‌فر جديدترين نمونه است؛ او در حالي به سپاهان اصفهان پيوست که مدت‌ها در رسانه‌ها با نام پرسپوليس و رو کردن مسائل پشت‌پرده در مورد مذاکراتش با يحيي گل‌محمدي، بازارگرمي کرد و مطرح شد. خبرنگاران هم مثل باشگاه پرسپوليس کمک کردند تا قيمت او افزايش پيدا کند.
اين در حاليست که پرسپوليس اگر واقعاً دانيال را مي‌خواست، بايد قدمي برمي‌داشت يا رسما مذاکرات با اين بازيکن را اعلام مي‌کرد و حتي مي‌توانست شايعات مربوط به اين مذاکرات را تکذيب کند، اما مديران باشگاه پرسپوليس از انجام همين کار ساده هم برنيامدند تا اسماعيلي‌فر به تمام اهدافش برسد.
او به خوبي با استفاده از نام پرسپوليس براي خود بازارگرمي کرد و در نهايت به سپاهان پيوست. اطرافيان باشگاه سپاهان خبر از يک قرارداد عالي مي‌دهند و دوستان صميمي دانيال مي‌گويند رقم اين قرارداد آنقدر بالاست که اسماعيلي‌فر ديگر حتي به پرسپوليس فکر هم نمي‌کند.
جالب اينجاست که خود اسماعيلي‌فر هرگز خبر توافق با پرسپوليس را اعلام نکرد و در ميان هياهوي دربي، پرسپوليسي‌ها را بعد از چند بار مذاکره و حتي توافق ضمني دور زد تا با سپاهان قرارداد ببندد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره