ورزش 3/ اميد عاليشاه که حضوري کوتاه‌مدت در دربي 93 داشت، با توجه به نتيجه رقم خورده در وقت قانوني وي به رکورد نباختن خود در دربي ادامه داد.
هر چند استقلال توانست پيروز دربي 93 باشد و در ضربات پنالتي پرسپوليس را شکست داد به فينال جام حذفي صعود کند اما آن‌چه از اين مسابقه به عنوان نتيجه در آمار به حساب خواهد آمد، نتيجه مساوي خواهد بود چرا که در زمان قانوني نتيجه تلاش دو تيم تساوي 2 - 2 بود؛ در اين ميان اما اين نتيجه به رکورد ويژه بازيکن پرسپوليس کمک شاياني داشت.
اميد عاليشاه که زمان پيوستنش به پرسپوليس هيچ دربي را واگذار نکرده، دربي 93 نهمين تجربه حضور وي در دربي بود که بازهم در وقت قانوني بدون شکست براي کاپيتان سرخ‌پوشان به پايان رسيد؛ او که در کارنامه‌اش سابقه يکبار گلزني به استقلال با پيراهن پرسپوليس را هم دارد، با 9 حضور بدون شکست در دربي در يک قدمي رکورد ويژه مجتبي جباري و حميد استيلي به عنوان رکورددار نباختن در دربي قرار دارد.
جباري و استيلي تجربه 10 دربي متوالي بدون باخت را دارند که عاليشاه اين فرصت را دارد که بتواند رکورد فوق‌العاده اين دو بازيکن سابق سرخابي پايتخت را در دربي‌هاي پيش‌رو بشکند؛ البته اگر وي همچنان در جمع سرخ‌پوشان بماند و فرصت بازي در دربي‌هاي آتي را هم کسب کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد