ورزش 3/ باشگاه رئال مادريد تصميم گرفته است که فصل بعد را نيز در ورزشگاه آلفردو دس استفانو از حريفانش ميزباني کند.
به نقل از مارکا، مارس گذشته بود که لاليگا مثل ديگر ليگ هاي اروپايي به دليل شيوع گسترده کرونا تعطيل شد و به مدت سه ماه به تعويق افتاد. در نيتجه سران باشگاه رئال تصميم گرفتند بازسازي ورزشگاه برنابئو را زودتر از موعد شروع کنند و در يازده بازي باقيمانده لاليگا که بدون تماشاگر نيز بود، به ورزشگاه آلفردو دي استفانو نقل مکان کردند.
ورزشگاهي که در کمپ والدبباس ميزبان بازي هاي تيم دوم رئال بود، براي کهکشاني ها خوش يمن شد و اين تيم توانست تمامي شش بازي خانگي خود را پيروز شده و در نهايت با 10 پيروزي از 11 بازي، عنوان قهرماني لاليگا را از آن خود کند.
بازسازي سانتياگو برنابئو همچنان ادامه دارد و قرار است چمن جديد نيز اين هفته در ورزشگاه تعبيه شود اما از آنجايي که حداقل تا نيم فصل،  لاليگا بدون حضور تماشاگر خواهد بود، سران رئال تصميم گرفتند تا بازي هاي خانگي داخلي و نيز اروپايي خود را همچنان در ورزشگاه دي استفانو انجام دهند و اين موضوع به شکل رسمي به اتحاديه لاليگا و نيز يوفا اطلاع داده شده است.
به اين ترتيب شاگردان زيدان فصل بعد تا زماني که بازي ها بدون تماشاگر باشد، در برنابئو به ميدان نخواهند رفت و بازسازي اين ورزشگاه بدون مشکل همچنان ادامه پيدا خواهد کرد.
اولين بازي فصل رئال 29 شهريور خواهد بود و هنوز مشخص نيست برابر چه تيمي خواهد بود و اينکه ميزبان است يا ميهمان.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد