ورزش 3/ يورگن کلوپ، سرمربي ليورپول بعد از شکست تيمش از رايان بروستر که تنها پنالتي قرمزهاي آنفيلد را از دست داد، حمايت کرد.
بسياري معتقد هستند که بعد از قطعي شدن قهرماني ليورپول در فاصله هفت مانده به پايان رقابت‌هاي ليگ برتر فصل اخير، اين تيم با افتي فاحش روبه‌رو شد و نتوانست عملکرد درخشان گذشته را تکرار کند. در ادامه همين روند ليورپول امروز در مسابقه کاميونيتي شيلد در مقابل آرسنال شکست خورد و اين جام را از دست داد.
يورگن کلوپ در پايان بازي گفت: " ما براي پيروزي به ميدان رفتيم. بازي به ضربات پنالتي کشيده شد چراکه نتوانستيم در طول 90 دقيقه فرصت‌هاي گلزني زياد مان را تبديل به گل کنيم. ما امشب در برابر يک تيم کاملاً تدافعي قرار گرفتيم و فکر مي کنم که در طول مسابقه به بازيکنان جديد احتياج داشتيم. با اين حال همه چيز معمولي است و ما دو هفته براي شروع مسابقات فرصت داريم."
کلوپ درباره پنالتي از دست رفته توسط جوان تيمش يعني بروستر نيز گفت: " ما بايد اين را بياموزيم که شکست را قبول کنيم. قطعاً اگر او مي توانست پنالتي خود را وارد دروازه کند و بازيکن ديگري ضربه اش را از دست مي داد، تغييري در اوضاع ايجاد نمي شد.
با اين وجود من هرگز نديده بودم که بروستر پشت ضربه پنالتي بايستد و آن را خراب کند. او نبايد به خودش فشار بياورد و تنها شخصي که بايد از او انتقاد شود من هستم. چنين مشکلاتي در فوتبال امري طبيعي است و نيازي به معذرت خواهي بروستر وجود ندارد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد