ايسنا/ مهدي رحمتي در حالي به عنوان سرمربي شهر خودرو انتخاب شد که پيش از اين توسط سهراب بختياري‌زاده، سرمربي وقت شهر خودرو از اين تيم کنار گذاشته شده بود.
مهدي رحمتي، دروازه‌بان سابق تيم‌ملي، استقلال و سپاهان امروز (يکشنبه) از سوي فرهاد حميداوي، مالک باشگاه شهر خودرو به عنوان سرمربي اين تيم انتخاب شد. اين اتفاق در حالي رخ داد که رحمتي در هفته‌هاي اخير چالش‌هاي زيادي با سهراب بختياري‌زاده، سرمربي تيمش داشت و حتي بختياري‌زاده او را به خاطر جر و بحث با داود سيد عباسي، مربي شهر خودرو پس از باخت به سپاهان از جمع سرخ‌پوشان مشهدي کنار گذاشته بود.
تصميم بختياري‌زاده مبني بر کنار گذاشتن رحمتي بسيار جدي بود و حتي او پس از اين که قائم مقام شهر خودرو، خبر اخراج رحمتي را تکذيب کرد، بختياري‌زاده دوباره بر روي موضع قبلي‌اش تاکيد کرد تا مشخص شود که مدافع اسبق استقلال و تيم‌ملي نمي‌خواهد از تصميمش کوتاه بيايد.
قطعا بختياري‌زاده در تصميمي اخذ شده‌اش به پيشينه حواشي مهدي رحمتي در استقلال و تيم‌ملي هم توجه کرده بود و مي‌خواست به جاي پيش گرفتن رويه مربيان استقلال با رحمتي، رويه کي‌روش را در اين قضيه دنبال کند اما او نتوانست به هدفش برسد و پس از از دست رفتن سهميه آسيايي شهر خودرو، با اتفاق عجيبي روبرو شد؛ بازيکني که بختياري‌زاده اخراج کرده بود، جايش را در سمت سرمربي‌گري پديده گرفت.
جدا از حواشي پيش آمده رحمتي در شهر خودرو، اين سنگربان باتجربه فوتبال ايران در هيچ کلاس مربي‌گري‌اي شرکت نکرده يا حداقل پيش از اين خبر يا عکسي از حضور او در کلاس‌هاي مربي‌گري منتشر نشده است. با اين اوصاف او قادر نيست که به عنوان سرمربي روي نيمکت پديده بنشيند و احتمالا اگر قرار باشد سرمربي‌گري رحمتي در فصل پيش رو ادامه پيدا کند، کوزين، دستيار ايتاليايي‌اش به عنوان سرمربي در سازمان ليگ عقد قرارداد مي‌کند.
همچنين هنوز اطلاعات دقيق‌تري از سرمربي‌گري رحمتي در شهر خودرو ارائه نشده و مشخص نيست که آيا رحمتي با قبول اين سمت مي‌خواهد دستکش‌هايش را آويزان کند يا مي‌خواهد به عنوان بازيکن - مربي به کارش در شهر خودرو ادامه دهد. در هر صورت ابهامات زيادي درباره اين تصميم مديران شهر خودرو وجود دارد و بايد آن‌ها براي روشن شدن افکار عمومي توضيحاتي راجع به تصميمشان بدهند.



ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد