ايسنا/ بررسي زمان قرارداد بازيکنان پرسپوليس نشان مي‌دهد، اکثر بازيکنان اين تيم براي سال بعد هم با اين باشگاه قرارداد دارند.
درحالي که به پايان فصل فوتبالي ايران رسيده‌ايم و فصل نقل‌ و انتقالات آغاز شده است، حرف و حديث‌هاي زيادي درباره جابه‌جايي بازيکنان ايجاد شده است. مهم‌ترين بحث‌ اين روزها پيرامون باشگاه پرسپوليس است چرا که همه مي‌خواهند بدانند تيم قهرمان، در فصل نقل‌ و انتقالات چگونه عمل خواهد کرد.
مهم‌ترين نکته‌اي که يحيي گل‌محمدي در آخرين نشست خبري خود به آن اشاره کرد، حضور قدرتمند در نقل‌ و انتقالات و حفظ شاکله اصلي تيم فعلي است. سرمربي پرسپوليس بارها از باشگاه خواسته است تا بر اساس فهرستي که تهيه کرده، باشگاه علاوه بر جذب بازيکن جديد، نسبت به تمديد قرارداد بازيکنان فعلي هم اقدام کند اما در اين ميان قرارداد کدام بازيکن پرسپوليس به پايان رسيده است؟
بررسي زمان قرارداد بازيکنان پرسپوليس نشان مي‌دهد که به غير از چهار بازيکن، ساير نفرات براي فصل بعد هم با پرسپوليس قرارداد دارند. در حال حاضر علي عليپور قراردادش به پايان رسيده و از نفراتي است که گل‌محمدي اصرار به حفظ او دارد. از طرف ديگر محمد نادري نيز با پايان زمان انتقال قرضي‌اش، بايد به باشگاه کورتريک بلژيک برگردد. بشار رسن هم از بازيکناني است که قراردادش بايد تمديد شود اما او اعلام کرده تا زمان تسويه مطالباتش، حاضر به تمديد قرارداد نيست. البته در اين ميان قرارداد استوکس هم در پايان فصل به پايان مي‌رسد که البته او خيلي زودتر از اين‌ها پرسپوليس را ترک کرده است. 
اين روزها حرف و حديث‌هاي زيادي درباره نقل‌ و انتقالات پرسپوليس هم مطرح مي‌شود. هر روز شايعاتي درباره بازيکنان مختلفي دست به دست مي‌شود اما به نظر مي‌رسد براي آگاهي صحيح از نقل‌ و انتقالات باشگاه، بايد فعلا صبر کرد تا اقدامات عملي براي انعقاد قرارداد از سوي پرسپوليس‌ انجام شود. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد