ورزش 3/ قائم مقام باشگاه شهر خودرو اعلام کرد که فردا قرار است به صورت رسمي کادرفني جديد اين تيم اعلام شود.
پس از اعلام غير رسمي خبر سرمربيگري مهدي رحمتي در شهر خودرو، وحيد عليپور قائم مقام اين باشگاه در گفتگو با شبکه خبر گفت: آن چيز که مشخص است اين‌که باشگاه شهر خودرو ديگر با آقاي سهراب بختياري زاده همکاري خود را ادامه نخواهد داد؛ همکاران من در باشگاه در طول روزهاي اخير، روزانه 20 ساعت کار و تلاش داشتند و مذاکره فشرده داشتيم تا بتوانيم در آستانه رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا کادرفني جديد و ليست بازيکنان را نهايي کنيم تا انشالله بتوانيم اتفاقاتي خوبي را در ادامه رقابت‌هاي آسيايي رقم بزنيم.
وي افزود: فردا سرمربي و کادرفني جديد شهر خودرو به صورت رسمي اعلام خواهد شد؛ فصل گذشته ما با آقاي گل محمدي کار کرديم و در ميانه اي اين فصل به دلايلي که روشن است ايشان از جمع ما جدا شدند. سرمربي جديد براي ما مسجل شده است اما فردا انشالله به صورت قطعي و رسمي اعلام خواهيم کرد. درباره مهدي رحمتي هم ايشان در قامت سرمربي در کنار تيم خواهند بود و برنامه‌هاي خود را هم ارائه کرده‌اند.
عليپور درباره بازيکنان جذب شده هم گفت: خوشبختانه مسئولان فدراسيون هم در اين ايام تعطيلي با ما همکاري کردند؛ با چند بازيکن صحبت‌هايي را داشته‌ايم که انشالله طي فردا و پس فردا خبر آن را به صورت رسمي در رسانه‌ها اعلام خواهيم کرد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد