ورزش 3/ ماريانو دياز از اينکه سران رئال مادريد بدون اطلاع وي با بنفيکا به توافق رسيده اند، عصباني است.
ماريانو دياز يکي از بازيکناني است که فصل گذشته مورد توجه زيدان قرار نداشت و به جز معدود بازي هايي اغلب او را روي نيمکت و حتي سکو مشاهده کرديم. ماريانو از دو دقيقه فرصتش در ال کلاسيکو اما به خوبي استفاده کرد و توانست گل دوم رئال را وارد دروازده بارسا کند تا خاطره اي خوش براي هواداران به جا بگذارد اما حتي همان گل هم باعث نشد او جايي در ايده هاي زيدان پيدا کند.
ماريانو که سال 2017 توسط زيدان از تيم دوم به تيم اول رئال منتقل شد، فصل 18-2017 را در ليون بازي کرد و در 44 بازي توانست 21 گل هم به ثمر برساند تا سران رئال را مجبور به بازگرداندن خود کند اما او که با جدايي رونالدو پيراهن شماره 7 را به تن کرده بود، بسيار دور از انتظار ظاهر شد.
ماريانو در فهرست فروش رئال قرار دارد و اخيرا باشگاه مادريدي بر سر انتقال او با بنفيکا به توافق نهايي رسيد ولي عجيب اينکه مذاکرات بدون اطلاع ماريانو صورت گرفته است. اين مهاجم دومنيکن-اسپانيايي از بنفيکا تقاضاي دستمزد 5 ميليون يورويي کرده تا به اين ترتيب توافق رئال و بنفيکا زير سوال برود. باشگاه پرتغالي توان پرداخت چنين دستمزدي را ندارد.
مدير برنامه دياز ضمن تاييد عصبانيت اين بازيکن از توافق پشت پرده دو باشگاه، به نشريه اوژوگو گفت که در دنياي حرفه اي مذاکره بدون اطلاع بازيکن پذيرفتني نيست و اينکه از سوي باشگاه بنفيکا نيز هيچ تماسي با وي گرفته نشده است. او تاکيد کرد که اگر براي جذب ماريانو جدي هستند، بايد مذاکراتي مستقيم با خود بازيکن داشته باشند.

 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد