ورزش 3/ روبرتو مانچيني، سرمربي ايتاليا پيشنهادات براي بازگشت به عرصه باشگاهي را رد کرد.
 تيم ملي ايتاليا در چارچوب رقابت هاي ليگ ملت هاي اروپا در روز جمعه چهار سپتامبر در مقابل بوسني و هرزگوين در فلورانس به ميدان رفته و سپس روز دوشنبه هفت سپتامبر به هلند سفر مي کند. اردوي آتزوري آغاز شده و روبرتو مانچيني در مورد شرايط تيمش صحبت کرده است.
روبرتو مانچيني گفت: "من بسيار خوشحالم که به کمپ تيم ملي بازگشته ام و آماده تلاش دوباره هستم. ديدار مقابل بوسني آزمون آساني نخواهد بود و من به ياد دارم که اين تيم سال گذشته در ديدار مقابل ما در تورين ابتدا پيش افتاده بود، بنابراين ما نياز به تمرکز داريم و بايد چشمان خود را باز نگه مي داريم. پس از آن مي توانيم به بازي برابر هلند فکر کنيم.
من اين بار بازيکنان بيشتري را از حد معمول فراخوانده ام زيرا ما شرايط بسياري از آنها را نمي دانيم، اما مي توانيم آنها را قبل از مسابقات اکتبر و نوامبر ارزيابي کنيم. بدون شک ما در هنگام انتخاب بازيکنان بايد سطح آمادگي جسماني شان را در نظر بگيريم. من هنوز هم فکر مي کنم يک بازيکن باکيفيت حتي بدون توانايي 90 دقيقه بازي کردن مي تواند در ترکيب تيم نقش آفريني کند، بنابراين خواهيم ديد که چه اتفاقاتي رخ مي دهد.
شايعات حضور در اينتريا يوونتوس؟ من هيچ پيشنهادي دريافت نکرده ام. هدف من اين است که ايتاليا فوتبال خوبي ارائه دهد و به مرحله نهايي ليگ ملت هاي اروپا برسد، تا به حال عملکرد خوبي داشته ايم و البته جاي پيشرفت هم وجود دارد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد