ورزش 3/ هواداران منچسترسيتي در فضاي مجازي خواهان مهيا شدن شرايط انتقال ليونل مسي به اين تيم هستند.
 ليونل مسي امروز در اولين روز تمرينات بارسلونا نيز شرکت نکرد تا ديگر تقريبا ترديدي در مورد جدايي او از اين باشگاه وجود نداشته باشد. اما مديران بارسا سفت و سخت بر سر موضع شان ايستاده و تاکيد کرده اند به جز دريافت مبلغ 700 ميليون يورو اجازه جدايي اين ستاره بزرگ را صادر نخواهند کرد.
عليرغم مطرح شدن نام تيم هايي چون پاري سن ژرمن، اينتر و يوونتوس، به نظر مي رسد منچسترسيتي از بالاترين شانس براي خريد ليونل مسي برخوردار باشد و اخبار زيادي در مورد مکالمات اين بازيکن با پپ گوارديولا و مذاکره براي انتقال به اين تيم انگليسي مطرح شده است.
اما هواداران منچسترسيتي در ساعات اخير از هشتگ # FreeMessi استفاده کرده و اين خواسته را در توئيتر به ترند تبديل کرده اند. مديران بارسلونا نمي خواهند اجازه جدايي کاپيتان خود را به همين راحتي صادر کنند و احتمالا دعواي حقوقي بين طرفين به زودي شدت هم خواهد گرفت. البته برخي ديگر از هواداران ساير تيم ها نيز به اين پويش توئيتري ملحق شده و ورود ليونل مسي به ليگ برتررا عاملي براي افزايش جذابيت فوتبال اين کشور مي دانند. بدين ترتيب به نظر مي رسد هواداران سيتي علاقه زيادي به انتقال مسي دارند و اميدوارند هرچه زودتر شرايط حضور او در شهر منچستر فراهم شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد