آخرين خبر/ اخبار بد براي بارسلونا ادامه دارند. حالا نشريه ايتاليايي کوريره دلوا اسپورت گزارش داده است که لوتارو مارتينز آرژانتيني که ماه هاست مورد توجه کاتالان ها قرار دارد، به علت ماجراي مسي قيد حضور در نيوکمپ را زده و مي خواهد قراردادش را با اينتر تمديد کند.
به گزارش فوتبالي، لوتارو مارتينز قرار بود که در اين تابستان به جانشين لوئيز سوارز تبديل شود اما به نظر مي رسد که مهاجم آرژانتيني منصرف شده است. در حقيقت هدف اصلي لوتارو از پيوستن به بارسلونا اين بود که به هم تيمي مسي تبديل شود اما حالا که لئو قصد جدايي دارد، او هم دليلي نمي بيند که اينتر را ترک کند. از سويي ماندن کونته نيز نقشي کليدي در حفظ ستاره آرژانتيني در ترکيب نراتزوري ها خواهد داشت.
لوتارو تا سال 2023 با اينتر قرارداد دارد. بند مربوط به رقم فسخ قرارداد وي که 111 ميليون يورو بود در ماه ژولاي به اتمام رسيد. لوتارو در سال 2018 با 25 ميليون يورو از باشگاه راسينگ آرژانتين به اينتر ملحق شد که در اين فصل با ثبت 21 گل در 49 بازي عملکرد درخشاني از خود ارائه داد و درخشان ظاهر شد. اينتر فصل قابل قبولي داشت که به فينال ليگ اروپا رسيدند و فقط با يک امتياز اختلاف نسبت به يوونتوس در ليگ ايتاليا دوم شدند. نراتزوري ها حالا انگيزه بالايي دارند تا در فصل جديد بتوانند جام ببرند که حضور مهاجم آرژانتيني در کنار لوکاکو برايشان حائز اهميت بالايي است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد