ورزش 3/ وب سايت هاي معتبر فوتبال ايتاليا و اينتر 1908 نيز به داستان بازگشت استراماچوني به استقلال پرداختند.
 رفته رفته اکثر سايت هاي معتبر ايتاليايي خبر امکان بازگشت آندره آ استراماچوني به استقلال را پوشش مي دهند. ابتدا ظهر امروز بود که جانلوکا دي مارزيو خبرنگار معتبر شبکه اسکاي اسپورت در خبري که در وب سايتش منتشر کرد، خبر از پيشنهاد جدي استقلال و احمد سعادتمند به استراماچوني براي بازگشت به ايران داد.
پس از دي مارزيو، نيکولا شيرا خبرنگار مشهور ايتاليايي در توئيتي نوشت: «احمد سعادتمند مديرعامل استقلال طي روزهاي گذشته با آندره آ استراماچوني، سرمربي ايتاليايي سابق استقلال ديدار داشته است. سعادتمند در تلاش است استراماچوني را براي بازگشت به استقلال متقاعد کند و مسعود سلطاني فر، وزير ورزش ايران نيز براي انجام اين انتقال چراغ سبز نشان داده است.»
اما حالا وب سايت معتبر فوتبال ايتاليا و وب سايت FcInter1908 نيز به خبر علاقه استقلال به بازگشت استراماچوني واکنش نشان دادند. اين وبسايت ها نوشته اند:
« باشگاه ايراني استقلال در تلاش است تا آندره استراماچيوني ، مربي ايتاليايي را پس از جدايي او در دسامبر 2019 بازگرداند. اين سرمربي 44 ساله سابقه  سرمربيگري تيم هاي هاي اينتر، اودينزه، پاناتينايکوس و اسپارتا پراگ را دارد. او از ژوئن تا دسامبر 2019 مدت بسيار کوتاه اما پر حادثه اي را در استقلال داشت. حاصل کار استراماچوني در استقلال هفت پيروزي، چهار تساوي و دو شکست بود و باعث احترام و عشق هواداران استقلال شد.
زمانيکه استراماچوني قراردادش را به دليل يک سري تخلفات از جمله بي نظمي در پرداخت حقوق و موارد ويزا فسخ کرد، هواداران استقلال به اعتراض پرداختند. به گزارش Sky Sport Italia، مديران استقلال طي چند روز گذشته با استراماچوني تماس گرفتند تا يک قرارداد يک ساله با حقوق چشمگير به او ارائه دهند. حالا او بايد در اين مورد تصميمش را اتخاذ کند، اما اکنون بازگشت به ايران در مقايسه با سال گذشته مشکلات ديگري نيز دارد، به عنوان مثال محدوديت هاي سفر از زمان شيوع COVID-19 يکي از اين مشکلات است.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد