همشهري/ يحيي در پست دروازه تنها رادو را دارد و به خوبي مي داند که بايد براي جام باشگاه هاي آسيا در اين پست يک دروازه بان جديد را با خود به قطر برد.


پرسپوليس بعد از جدايي عليرضا بيرانوند فصل را با بوژيدار رادوشويچ به پايان رساند. دروازه بان کروات اما هرچه به پايان فصل نزديکتر شديم ترديدها براي گلر يک بودنش را بيشتر کرد و حالا پرسپوليس به جاي گلر دوم به دنبال گلر اول مي گردد.
در ليست يحيي گل محمدي پيش از ماجراي رشيد مظاهري و تراکتور، حامد لک گزينه اول حضور در پرسپوليس بود اما اختلاف مظاهري و درخواست فسخ او با تراکتور شرايط را به طور کامل عوض کرد.
گفته مي شود امروز دوشنبه قرار است يحيي تکليف دروازه باني که قرار است جذب پرسپوليس شود را مشخص کند. هرچند از عليرضا حقيقي هم به عنوان گزينه سوم يحيي نام برده مي شود اما اگر به لحاظ مالي پرسپوليس توانايي جذب رشيد مظاهري را داشته باشد او گزينه اول يحيي خواهد بود در غير اين صورت حامد لک و حقيقي گزينه هاي دوم وسوم پرسپوليس محسوب مي شوند.
يحيي در پست دروازه تنها رادو را دارد و به خوبي مي داند که بايد براي جام باشگاه هاي آسيا در اين پست يک دروازه بان جديد را با خود به قطر برد .بايد منتظر ماند و ديد در نهايت امروز کادر فني پرسپوليس در خصوص کدام گلر به جمع بندي مي رسند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد