خبر ورزشي/ ملي‌پوش دووميداني بعد از مدال نقره پرتاب وزنه‌اش در جايزه بزرگ دووميداني، حرف از خداحافظي‌اش مي‌زند.
سپيده توکلي مي‌گويد: «به احتمال زياد خداحافظي مي‌کنم، ولي در مسابقات داخلي شرکت مي‌کنم. من در اين سال‌هاي آخر مخصوصاً آخرين مسابقه‌اي که اعزام شدم خيلي اذيت شدم و الان واقعاً به جايي رسيده‌ام که فکر مي‌کنم آرامشم خيلي مهمتر از اين است که بخواهم ورزش حرفه‌اي کنم. من ۱۰ تا ۱۲ سال عضو تيم ملي بودم و تقريباً سه بازي آسيايي خارج سالن رفتم، دو بازي آسيايي داخل سالن رفتم و پنج قهرماني آسيا و پنج مدال آسيايي دارم و فکر مي‌کنم اگر بخواهم بيشتر از اين وقت بگذارم و هزينه کنم، روحيه‌ام هم مي‌ريزد و ترجيح دادم که فقط تفريحي در مسابقات شرکت کنم.»
رکورددار هفت‌گانه، پنج‌گانه و پرش ارتفاع، درباره حضور در ماده غيرتخصصي اش مي‌گويد: «فقط براي اينکه مسابقات بدهم، وزنه پرتاب کردم. به همين خاطر براي آن تمريني نکرده بودم که خيلي دنبال عملکرد باشم، فقط مي‌خواستم در اين مسابقات باشم.».
اما توکلي درباره حضورش در ليگ برتر هم بيان مي‌کند: «من به عنوان مربي و هم بازيکن تيم دانشگاه آزاد اسلامي امسال در ليگ هستم. ما پنج سال متوالي قهرمان ليگ شديم. اميدوارم که امسال هم بتوانيم براي ششمين سال متوالي قهرماني را جشن بگيريم.»
او اميدوار است زودتر رئيس فدراسيون انتخاب شود: «اميدوارم هرچه زودتر تکليف دووميداني مشخص شود و اين جوان‌تر‌هايي که آمدند و با انگيزه وارد دووميداني شدند، بتوانند بمانند و اين‌طور نباشد که اگر ما بعد از ۱۲، ۱۳ سال مي‌رويم، آن‌ها نخواهند که بعد از دو، سه سال اول از اين ورزش بروند.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد