آخرين خبر/ درباره سرنوشت نيمکت استقلال براي فصل آينده شايعه بسيار عجيبي منتشر شده است.
به گزارش فوتبالي، در شرايطي که طي روزهاي گذشته خبر مذاکره مديران استقلال با آندره‌آ استراماچوني باعث خوشحالي هواداران استقلالي مربي ايتاليايي شده، بخش ورزشي روزنامه جام جم شايعه عجيبي را درباره جانشين فرهاد مجيدي منتشر کرده است.
بخش ورزشي اين روزنامه که به نوعي منتقد شماره يک اميرقلعه نويي در سالهاي اخير در هر تيمي بوده مدعي شده با اينکه سعادتمند به بازگشت استراماچوني اميدوار است اما براي نيمکت تيمش پلن B هم دارد و آن آوردن امير قلعه‌نويي است! جام جم اشاره کرده قلعه نويي رابطه خوبي با مديرعامل استقلال دارد و از مدتها قبل شايعاتي درباره احتمال بازگشت او به استقلال منتشر شده بود. 
طبق نوشته جام جم، در صورتي که بازگشت استراماچوني به استقلال، به هر دليلي امکان پذير نباشد، سعادتمند سراغ قلعه‌نويي خواهد رفت.
البته بايد توجه داشت که امير قلعه نويي پس از رد کردن پيشنهاد سرمربيگري تيم ملي و همچنين عدم حضور سپاهان مقابل پرسپوليس در نقش جهان و سه بر صفر شدن بازي به سود پرسپوليس، بخت و اقبالش براي بازگشت به استقلال کاهش يافت. قلعه نويي در دو فصل گذشته فقط يک بار توانسته استقلال را شکست دهد و در چهار ديدار بعدي مقابل استقلال، سه شکست و يک تساوي بدست آورده است که تساوي سپاهان مقابل استقلال در دقايق پاياني و با گل اميد نورافکن اتفاق افتاد. در هر حال استقلالي‌ها در حال هيچ تمايلي براي بازگشت قلعه نويي ندارند. کارنامه قلعه نويي طي چند فصل گذشته هم طوري نبوده که بازگشت او به استقلال را بتوان اتفاق مثبتي ارزيابي کرد. او هفت سال است در همه تيمهاي پرستاره اي که بوده جام نياورده است و از طرف ديگر، اگر قرار باشد که استقلال براي فصل آينده با مربي داخلي به کارش ادامه دهد، ترجيح اکثريت هواداران استقلال، ماندن مجيدي است نه بازگشت امير قلعه نويي.
در هر حال وضعيت پرافتخارترين سرمربي ليگ اصلا مثل گذشته نيست اما بايد در فصل بعد، تيم مي‌گيرد يا نه.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد