ورزش 3/ تيم فوتبال پرسپوليس احتمالا در روزهاي اخير تغييرات مهمي را تجربه خواهد کرد.
در فاصله 10 روز مانده تا اعزام پرسپوليس به دوحه براي انجام ادامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا، يحيي گل محمدي به دنبال تقويت تيم خود است و  در اين راستا با توجه به مصدوميت دو بازيکن اين تيم، خروج از آنها از ليست پرسپوليس براي اين بازي‌ها در مرحله اول اقدام سرخ‌ها قرار دارد.
محسن ربيع خواه که از چندي قبل به دليل ترک استخوان پا مورد عمل جراحي قرار گرفته و دور از تمرينات است، در اين رقابت‌ها پرسپوليس را همراهي نخواهد کرد. از سوي ديگر محمد انصاري نيز که دومين بار از ناحيه رباط صليبي مورد عمل جراحي قرار گرفته، ديگر بازيکني است که از ليست پرسپوليسي‌ها براي اين مرحله از رقابت‌ها کنار گذاشته خواهد شد و همين غيبت باعث مي‌شود تا گل‌محمدي پروژه خريد مدافع چپ را به عنوان يک اولويت دنبال کند.
مهمترين تصميم از سوي يحيي گل محمدي نيز مربوط به همين قسمت يعني سمت چپ دفاعي اين تيم است. جايي که در طول نيم فصل دوم دستخوش تغييرات زيادي شد و بارها از سوي سرمربي سرخ‌‎ها مورد آزمون و خطا قرار گرفته است. محمد انصاري، محسن ربيع خواه شجاع خليل زاده، وحيد اميري و محمد نادري بازيکناني بودند که در طول رقابت‌هاي نيم فصل دوم براي اين تيم در اين پست به ميدان رفتند و حالا شايد چند تصميم اساسي، ثبات را به اين منطقه از زمين برگرداند.
با اين حال يکي از اقدامات اساسي يحيي گل محمدي با توجه به غيبت محمد انصاري و محسن ربيع خواه دو بازيکن چپ پاي اين تيم، مذاکره با بازيکني براي حضور در اين پست است. خصوصا اينکه يحيي عليرغم کيفيت فني قابل توجه محمد نادري، در طول ديدارهاي منتهي به انتهاي فصل تمايل چنداني براي سود بردن از اين بازيکن نيز نشان نداده و بيشتر از شجاع خليل زاده و وحيد اميري در پست دفاع چپ استفاده کرده است.
طبق شنيده‌ها، خارج کردن نام محمد انصاري به دليل مصدوميت طولاني مدت اين بازيکن در دستور کار باشگاه با توجه به درخواست يحيي گل محمدي قرار گرفته است و احتمالا اين بازيکن بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدوميت در نيم فصل بار ديگر در صورت تاييد پزشکي به اين تيم اضافه خواهد شد. از سوي ديگر شايعات جدي درباره جذب سعيد آقايي، مدافع چپ تبريزي سپاهان که به تازگي با اين تيم فسخ کرده نيز به گوش مي‌رسد تا احتمالا شاهد جدايي محمد نادري نيز باشيم.
نادري که به عنوان قرضي از تيم کورتريک بلژيک به پرسپوليس پيوسته، با توجه به اينکه تاکنون دو مرحله به عنوان قرضي در پرسپوليس حضور داشته اکنون بايد مذاکرات براي قرارداد دائمي‌اش صورت گيرد. موضوعي که تا به اين لحظه از سوي باشگاه پرسپوليس دنبال نشده و اين مساله نشان مي‌دهد که آنها تمايلي براي مذاکره با کورتريک و دريافت رضايتنامه اين بازيکن ندارند و احتمالا با جذب سعيد آقايي بايد در انتظار پايان همکاري با محمد نادري بود چرا که براي ادامه همکاري با نادري پرسپوليسي ها به ارز خارجي احتياج دارند.
باشگاه پرسپوليس در اواخر هفته گذشته ليست ابتدايي خود را به کنفدراسيون آسيا ارسال کرده و تا 5 روز قبل از بازي با التعاون بايد ليست نهايي خود را براي حضور در مرحله گروهي اين رقابت‌ها را مشخص و اعلام کند و بايد ديد براي سمت چپ خط دفاعي نام چه بازيکني ارسال خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد