ورزش 3/ مدير تيم ملي فوتبال جوانان از لغو اردوي آماده سازي اين تيم به دليل وضعيت نامشخص مسابقات قهرماني جوانان آسيا خبر داد.
فراز فاطمي بازيکن سابق استقلال و مدير فني تيم جوانان با اعلام اين خبر گفت: اردوي تيم ملي جوانان که قرار بود از نهم شهريور آغاز شود به دليل برنامه نامشخص رقابت ها به تعويق افتاده است.
فاطمي اضافه کرد: با توجه به اينکه احتمالا تاريخ جديدي جهت برگزاري مسابقات قهرماني جوانان آسيا اعلام مي شود و بعضي از کشورها اعلام کرده اند در اين تاريخ نمي توانند در رقابت ها شرکت کنند برنامه هاي آماده سازي تيم هم تحت تاثير تغيير زمان بندي برگزاري رقابت ها قرار مي گيرد و در انتظار هستيم تا پاسخ نهايي کنفدراسيون فوتبال آسيا در خصوص موعد برگزاري رقابت ها اعلام شود.
مدير تيم ملي جوانان در پايان گفت:اعضاي کادر فني زحمات زيادي در اين مدت کشيدند و شبانه روز تلاش کردند تا تيم را به شرايط مناسب برسانند. اميدواريم در نهايت هرچه زودتر تاريخ برگزاري مسابقات مشخص شود تا مربيان تيم برنامه جديد آماده سازي را تدوين کنند و در شرايط مناسب براي حضور در رقابت ها آماده شويم.
گفتني است مسابقات قهرماني جوانان آسيا قرار بود از 23 مهرماه در تاشکند ازبکستان آغاز شود که به دليل شرايط حاصل از شيوع بيماري کرونا برخي از کشورهاي شرکت کننده اعلام کردند امکان سفر به ازبکستان در اين مقطع زماني وجود ندارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد