ورزش 3/ بازيکن باتجربه مس رفسنجاني مدعي است با شناختي که از تيمش دارد، آنها قادر خواهند بود ليگ برتر را سورپرايز کنند.
مس رفسنجان با ارائه نمايشي موفق طي ديدارهاي فصل گذشته ليگ دسته اول توانست با دستيابي به عنوان قهرماني اين رقابت‌ها به ليگ برتر صعود کند. اکنون شاگردان ربيعي مدعي هستند آنها قادر خواهند بود با ارائه کيفيتي بهتر در ليگ برتر نيز چشم‌ها را خيره کنند. 
محمدرضا پورمحمد، کاپيتان دوم مس رفسنجان که در پست مدافع و وينگر راست براي اين تيم به ميدان رفته اکنون سومين تيم دوران حضورش را به عنوان صعود کرده به ليگ برتر مي‌بيند. او درباره اين صعود اينطور توضيح مي‌دهد: پشت هر موفقيتي قطعا علم و برنامه ريزي وجود دارد. ما به خوبي از اين موقعيت استفاده کرديم و با حمايت مناسبي که صورت مي‌گرفت در نهايت توانستيم به صعود دست پيدا کنيم. آقاي ربيعي و کادرش با علم و برنامه ريزي مناسب قطعا نقش ويژه اي در اين صعود داشتند و خوشحالم بعد از مدت‌ها فوتبال کرمان و رفسنجان خصوصا يک نماينده در سطح اول فوتبال ايران دارد.
وي در واکنش به اينکه آيا ربيعي قادر خواهد بود در ليگ برتر نيز کيفيت مناسبي از اين تيم به اجرا بگذارد گفت: صادقانه بگويم که رقابت‌هاي ليگ دسته اول سخت‌تر هست. شما بايد هميشه بهترين باشيد تا در نهايت بتوانيد به سهميه صعود برسيد و حتي سومي اين رقابت‌ها کاري از پيش نمي‌بريد و ديديد که مس کرمان هم با تفاضل يک گل‌ نتوانست صعود کند. اين موضوع کار را سخت مي‌کند. آقاي ربيعي و کادرش همانطور که گفتم جزو کادرفني جوان ولي با دانش و پيگير فوتبال ما محسوب مي‌شوند و الان تيم نياز به تقويت مناسب دارد تا حتي در فصل آينده چشم‌ها را خيره کند و سورپرايز بزرگي داشته باشد. به نظرم مس مي‌تواند شرايط خوبي را دنبال کند و هيچ شکي در آن نيست.
پورمحمد درباره برنامه‌اش براي فصل آينده و در پاسخ به اين سوال که آيا مس را همراهي خواهد کرد يا به پيشنهاد ديگري پاسخ مي‌دهد گفت: مس چهارمين تيمي است که با آن به ليگ برتر صعود کردم. حس خوبي به آن دارم. در شرايط فعلي اما همه چيز بستگي به تصميم دو طرف دارد. چند پيشنهاد دارم اما هنوز صحبتي از سوي مس انجام نشده است. شايد تقويت تيم در شرايط فعلي براي حضور در ليگ برتر در اولويت آنها باشد و بعدا بخواهند با بازيکنان سابق حرف بزنند. 
کاپيتان دوم مس درباره احتمال بدون تماشاگر شدن بازي‌ها براي فصل آينده نيز گفت: هواداران رفسنجاني حمايت خوب و فوق العاده‌اي از ما تا قبل از کرونا داشتند. با همين احساس مسووليت ما بعد از غيبت آنها در استاد‌يوم براي برد و صعود تلاش کرديم. اميدوارم هر چه زودتر اين ويروس برطرف شود و بتوانيم آنها را به عنوان حامي بزرگ و اصلي تيم در کنار خودمان داشته باشيم و روزهاي شيريني را پشت سر بگذاريم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد