ورزش 3/ سرمربي پرسپوليس اميدوار است طي فرصت باقيمانده تا اعزام تيم به دوحه، دو خريد بعدي تيمش نيز صورت پذيرد.
پرسپوليس در‌ شرايطي خود را مهياي حضور در ليگ قهرمانان آسيا و جبران دو بازي قبلي مي‌کند که يحيي گل‌محمدي اميدوار است با دستيابي به خريدهاي مدنظرش بتواند جواز صعود از مرحله گروهي را نيز دريافت کند.
طبق ليست مدنظر يحيي گل‌محمدي اين باشگاه تا به امروز موفق به جذب حامد لک، سعيد آقايي، ميلاد سرلک، احسان پهلوان و عيسي آل کثير شده است و دو خريد ديگر پيش روي اين تيم قرار دارد.
سرخپوشان البته مهدي ترابي، علي عليپور و کريستين اوساگوآنا را پيش از اين از دست داده بودند تا در کنار عليرضا بيرانوند که کمي قبل‌تر‌ تيم را ترک کرده بود، خروجي تيم يحيي به چهار نفر‌ برسد. 
با اين حال در فاصله ۴۸ ساعت تا اعزام تيم به دوحه و حضور‌ در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا، يحيي اميدوار است مديريت باشگاه بتواند با دو گزينه ديگر نيز به توافق دست يابد. موضوعي که مهدي رسول پناه نيز روز گذشته وعده داده بود و به شکلي تحريک آميز براي هواداران اين تيم و اصحاب رسانه حاضر در‌ محل باشگاه با جمله “دو خريد جذاب باقي مانده” به استقبال آن رفته بود.
علي شجاعي که طي ساعات گذشته در رفت و آمد به باشگاه پرسپوليس بوده، يکي از اهداف اين تيم محسوب مي‌شود و بايد ديد آيا اين بازيکن چپ پا نيز مجوز ورود به اردوگاه تيم يحيي را به دست خواهد آورد و يا نفر بعدي براي مذاکره و توافق چه کسي خواهد بود.

در سفر به دوحه البته نام محمد انصاري و محسن ربيع خواه دو بازيکن مصدوم پرسپوليس قرار ندارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد