ورزش 3/ سرانجام تکليف نيمکت سرمربيگري تيم نود اروميه مشخص شد و آن‌ها رسماً فعاليت خود را براي حضور در فصل جديد رقابت‌هاي ليگ دسته اول آغاز کردند.
تيم فوتبال نود اروميه که فصل گذشته از شانس‌هاي صعود به ليگ برتر بود و در اواسط فصل وحيد بياتلو به دليل مشکلات مالي از اين تيم جدا شد، نتوانست جواز حضور در ليگ بيستم را پيدا کند و مسئولان نود در تلاش هستند تا ماموريت نيمه‌تمام خود را در فصل پيش‌روي ليگ دسته اول به اتمام رسانند. آن‌ها در گام نخست تکليف سکاندار نيمکت خود را مشخص کردند و پژواک کرم‌پور به عنوان سرمربي جديد نود اروميه معرفي شد. 
کرم‌پور در تيم ليگ دويي کاسپين قزوين سابقه مربيگري دارد و از هفته دوازدهم مسئوليت اين تيم را برعهده گرفت، در حالي که تا قبل از آن در انتهاي جدول قرار داشت اما با حضور کرم‌پور کاسپين در هفته‌هاي پاياني ليگ دو حتي مدعي صعود هم شده بود.
وي مربي اسبق باشگاه وردربرمن آلمان و تيم ملي جوانان ايران است که اکنون با امضاي قراردادي دو ساله هدايت تيم نود اروميه در ليگ دسته يک فوتبال ايران را برعهده گرفته است؛ اين مربي ايراني که مربيگري خود را از آلمان شروع کرده و جزو مربيان جوان فوتبال اروپاست، آناليزور فدراسيون فوتبال ايران در جام جهاني ۲۰۱۴ برزيل بوده است و سابقه فعاليت در نفت و راه آهن تهران، سپاهان اصفهان، تيم ملي جوانان و تيم هاي اروپايي را در کارنامه خود دارد.
گفتني است وي هم اکنون ساکن هامبورگ آلمان است و بزودي براي شروع تمرينات پيش فصل وارد ايران خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد