ورزش 3/ ممفيس ديپاي ستاره ملي‌پوش هلندي باشگاه ليون بعد از شکست 1-0 اين تيم مقابل ايتاليا تاييد کرد که بارسلونا به دنبال جذب او است.
ممفيس ديپاي ستاره هلندي باشگاه ليون ديشب بعد از حضور در ديدار هلند و ايتاليا در ليگ ملت‌هاي يوفا که با شکست 1-0 هلند به پايان رسيد در مقابل خبرنگاران تاييد کرد که باشگاه بارسلونا به جذب او علاقه دارد. ديپاي البته گفت نمي داند که احتمال انتقال او به نوکمپ در تابستان جاري چقدر بالا است.
از زماني که رونالد کومان سرمربي سابق ديپاي در تيم ملي هلند به بارسلونا رفته و سکان هدايت اين تيم را بدست گرفته اين مهاجم هلندي ليون به يکي از هدفهاي اول نقل و انتقالاتي او تبديل شده. البته ژان ميشل اولاس رئيس باشگاه ليون هم ديروز اعلام کرد بارسا تنها تيمي نيست که به دنبال جذب ديپاي است بلکه براي مثال باشگاه ايتاليايي رم هم او را مي خواهد.
ديپاي بعد از بازي ديشب هلند و ايتاليا در اين باره گفت: " بايد ببينيم چه پيش مي آيد. من فردا به فرانسه مي رم و به ليون مي پيوندم. بايد صبر کنيم و ببينيم. من در اين باره از مدير برنامه هايم چيز زيادي نشنيده ام ولي مي دانم که بارسا به من علاقه نشان داده ولي چيز ديگري ندارم که بگويم چون بيشتر از اين چيزي نمي دانم".


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد