خبر ورزشي/ ستاره عراقي پرسپوليسي‌ها گفت: بار‌ها گفتم پرسپوليس بهترين هواداران را دارد و من هميشه ارتباط عاطفي با آن‌ها دارم.
يکي از دغدغه‌هاي روز‌هاي اخير هواداران پرسپوليس موضوع تمديد قرارداد با بشار رسن بود و هواداران تيم قهرمان چهار فصل اخير مي‌ترسيدند هافبک تأثير‌گذار تيم‌شان مثل ترابي و عليپور جدا شود ولي در نهايت بشار و مدير برنامه‌هايش بعد از مدت‌ها مذاکرات فشرده با مديران پرسپوليس به توافق رسيدند تا قرارداد اين بازيکن يک فصل ديگر تمديد شود. از همين‌رو و بعد از قطعي شدن ماندن بشار به سراغ ستاره محبوب پرسپوليسي‌ها رفتيم تا براي دقايقي با او گپ بزنيم که آخرين حرف‌هاي بشار را در ادامه مي‌خوانيد.
بالاخره قراردادت را تمديد کردي!
بله خدا را شکر مي‌کنم که مي‌توانم باز هم براي پرسپوليس و هوادارانش بازي کنم و از اين بابت خيلي خوشحالم. پرسپوليس بزرگترين و پرهوادارترين تيم ايران و آسياست و بازي در آن لذت‌بخش است. من هم با وجود پيشنهاد‌هايي که داشتم، تصميم گرفتم قراردادم را تمديد کنم و فصل آينده هم در خدمت تيم پرسپوليس خواهم بود.
موضوع تمديد قراردادت با پرسپوليس حسابي هواداران را نگران کرده بود.
خب به هر حال يکسري مشکلات وجود داشت و بايد حل مي‌شد و ما به توافق مي‌رسيديم که در نهايت با زحمات مدير برنامه‌هايم و کمک مديران باشگاه توافق حاصل شد و من هم قرارداد را امضا کردم.
در مورد قراردادت هم صحبت کن. اينکه گفته مي‌شود بند آزاد‌سازي در آن وجود دارد را تأييد مي‌کني؟
قراردادم يک‌ساله است ولي حرفه‌اي نيست جزئيات قرارداد را بگويم. در اين موارد بهتر است از مديران باشگاه يا مدير برنامه‌هايم بپرسيد.
حتماً مي‌داني موضوع تمديد قرارداد تو با پرسپوليس چقدر براي هواداران مهم بود؟
بار‌ها گفتم پرسپوليس بهترين هواداران را دارد و من هميشه ارتباط عاطفي با آن‌ها دارم. هواداران در همه حال به من لطف دارند و در اين مدت بار‌ها از من خواستند در پرسپوليس بمانم. خودم هم هميشه اعلام آمادگي کردم و به آن‌ها قول داده بودم که اگر شرايط مهيا شود قراردادم را تمديد مي‌کنم. خوشحالم به قولم عمل کردم و يک‌سال ديگر مي‌توانم کنار هواداران پرشور پرسپوليس باشم. من چند سال است در ايران هستم و مي‌دانم پرسپوليس چقدر براي هوادارانش مهم است و من هم قدر پيراهن پرسپوليس را مي‌دانم و قول مي‌دهم بهترين بازي‌ها را انجام دهم تا تيمم موفق شود.
ليگ قهرمانان آسيا نزديک است. در مورد اين ديدار‌ها چه نظري داري؟
تنها چيزي که اهميت دارد، اين است که بايد خودمان را به بهترين شکل آماده کنيم تا در بازي‌هاي آسيايي نتيجه خوبي بگيريم. من همه جام‌هاي داخلي ايران را با پرسپوليس بردم و فقط قهرماني در آسيا را کم دارم. خيلي دلم مي‌خواهد اين اتفاق بيفتد و قطعاً يکي از بزرگترين انگيزه‌هاي من همين موضوع است. مي‌دانيم کارمان سخت است ولي ما هم تيم بزرگي هستيم و مي‌خواهيم بهترين نتايج را بگيريم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد