مهر/ باشگاه پرسپوليس روزهاي پرالتهابي را در آستانه شروع دوباره ليگ قهرمانان آسيا پشت سر مي‌گذارد.
تيم فوتبال پرسپوليس پس از ثبت چهارمين قهرماني متوالي خود در رقابت‌هاي ليگ برتر، مقابل استقلال تهران در نيمه نهايي جام حذفي فوتبال شکست خورد تا يحيي گل محمدي نتواند همچون برانکو ايوانکوويچ در سال قبل، بيش از يک جام با پرسپوليس بياورد. حالا اين تيم با مشکلات فراوان در حال آماده‌سازي براي ادامه رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا که بطور متمرکز در کشور قطر برگزار مي‌شود است.
يحيي بدون استعفا قهر مي‌کند
سرمربي سرخپوشان پايتخت براي چندمين بار در يک ماه اخير ناراحتي خود از مديريت باشگاه را به خبرنگاران اعلام کرد. سرمربي ناراضي پرسپوليس يکشنبه گذشته اعلام به استعفاي خود در روز دوشنبه کرد. همين موضوع باعث شد تا هواداران پرسپوليس نگران وضعيت اين تيم در آستانه بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا شوند. تيمي که در دو هفته ابتداي رقابت‌هاي گروه C با هدايت همين مربي تنها يک امتياز کسب کرد تا کار سختي براي صعود از اين گروه داشته باشد. با اين حال گل محمدي ترجيح مي‌دهد هر بار و پس از هر اتفاقي اعتراضات خود را علني کرده و تهديد به قهر و استعفا بگيرد.
احضار گل محمدي به باشگاه براي بررسي استعفا!
سرپرست باشگاه پرسپوليس يکشنبه شب، بلافاصله پس از رسانه‌اي شدن استعفاي گل محمدي با وي تماس گرفت. رسول پناه از سرمربي تيمش خواست تا در دفتر باشگاه حاضر شود و جزئيات اتفاقات را با يکديگر بررسي کنند. همين موضوع نيز سبب شد تا گل محمدي ظهر دوشنبه به ساختمان باشگاه رفته و بدون دادن استعفاي کتبي خود مبني بر ترک اين تيم پس از رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا با قول‌هاي جديد بيرون آمد. البته گل محمدي چهره ناراحت و عصباني خود را نتوانست از چشم هواداران و خبرنگاراني که مقابل ساختمان باشگاه بودند پنهان کند تا همچنان نشان دهد مشکلات بر قوت خود باقي است.
رسول پناه همچنان قول مي‌دهد
سرپرست باشگاه پرسپوليس در روزهاي نقل و انتقالاتي نه تنها با بازيکنان مد نظر يحيي گل محمدي مذاکره کرده و پنج نفر را به ليست اين تيم اضافه کرده است بلکه با بازيکنان قديمي نيز جلسات متعدد دارد.
رسول پناه که در ابتدا مي‌خواست از آنها تخفيف بابت عدم دريافت پاداش‌هايشان بگيرد وقتي با مخالفت جدي بازيکنان روبرو شد از موضع خود کوتاه آمد. قديمي‌هاي پرسپوليس که نگران عدم دريافت پول خود هستند وقتي ديدند بازيکنان تازه وارد با قراردادهاي ميلياردي به جمع شاگردان گل محمدي اضافه شدند سراغ سرپرست رفتند تا پول خود را دريافت کنند؛ طلب ۲۰ درصدي از باقيمانده قراردادهاي فصل جاري که رسول پناه قول داد تا ليگ قهرمانان آن‌را پرداخت خواهد کرد.
دغدغه پنج - شش ميلياردي
نکته جالب توجه در رفت و آمد بازيکنان قديمي پرسپوليس حساسيت آنها روي مبلغ قرارداد تازه واردها است. بازيکنان قديمي‌تر پرسپوليس به هيچ وجه دوست ندارند بازيکن جديد مبلغي نزديک به ۶ ميليارد تومان دريافت کند. شايعه‌اي که اتمسفر تيم را تحت تاثير قرار داده بود اما رسول پناه به آنها تاکيد کرد که مبلغ قرارداد نفرات جديد به مراتب کمتر از اين رقم‌هاست. گفته مي‌شود در اين مدت قراردادهايي بين ۲ ميليارد و ۸۰۰ ميليون تومان تا ۵ ميليارد تومان با سعيد آقايي، حامد لک، عيسي آل کثير، احسان پهلوان و ميلاد سرلک به امضا رسيده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد