ورزش 3/ مهاجم سابق استقلال اعلام کرد که يک سري اتفاقات خوب هم افتاده است و روزنه اميدي براي بازگشت استراماچوني به وجود آمده است.
آرش برهاني مهاجم سابق و پيشکسوت تيم استقلال در گفتگو با راديو ايران درخصوص نقشش در نقل و انتقالات باشگاه استقلال گفت: استقلال در فصل و نقل و انتقالات امسال، افراد کاربلدي را بکار گرفته که به ليگ واقف بوده و آن را خوب و جدي دنبال کرده اند. آنها بازيکناني که در ليگ ستاره بودند، طبق نياز استقلال شناسايي کرده و براي به خدمت گرفتن آنها اقدام شده و به نظرم بازيکناني که اضافه شده اند، بهترين هاي ليگ بوده اند و استقلال براي پست هايي که نياز داشت، اين بازيکنان را جذب کرده است.
وي ادامه داد: من در نقل و انتقالات باشگاه هيچ دخالتي ندارم فقط يک مشاوره کوچک به مديران باشگاه داده ام. آقاي سعادتمند فضايي را ايجاد کرده اند که بازيکني که قرار است جذب شود، کاملا کارشناسي مي شود. آقاي نوروزي معاون اقتصادي باشگاه براي تيم خيلي زحمت کشيدند و تا ساعات اوليه صبح پيگير نقل و انتقالات باشگاه هستند.
برهاني افزود: تمام بازيکناني که مدنظر استقلال هستند کاملا کارشناسي شده اند. نيازهايي که استقلال در پست هاي مختلف داشته، شناسايي شده است. متاسفانه در اين روزهاي حساس استقلال سرمربي ندارد تا طبق افکار او بازيکن جذب شود ولي دوستان سعي مي کنند بهترين بازيکنان را در هر پست جذب کنند و بتوانند به سرمربي بعدي کمک کنند که اميدوارم آقاي استراماچوني باشد.
او ادامه داد: آقاي علي کريمي يک پيشنهاد خيلي خوب دارد و بايد به بازيکن حق بدهيم که به فکر آينده اش باشد. مطمئن باشيد کريمي در ايران بجز استقلال در جايي بازي نمي کند. اميدواريم که ايشان در استقلال بماند. ولي با يارگيري و بازيکناني که قرار است جذب شود و با وجود بازيکنان فعلي، ان شالله مشکلي به وجود نيايد.
برهاني درخصوص طوفان توئيتري هواداران استقلال درخصوص بازگشت استراماچوني گفت: تمام فکر و ذکر باشگاه اين است که آقاي استراماچوني را برگردانند و همه هم مي دانند که بازگشت ايشان براي تيم و هواداران خيلي مهم است و مديران تيم، براي بازگشت آقاي استراماچوني تمام تلاششان را مي کنند.
بازيکن سابق استقلال اظهار داشت: تمام مذاکرات انجام شده و جديدا يک سري اتفاقات خوب هم افتاده است و روزنه اميدي براي بازگشت استراماچوني به وجود آمده است و آقاي سعادتمند با انرژي و پيگيري هاي فراوان در حال تلاشند تا آقاي استراماچوني برگردند. من مطمئنم اين اتفاق خوب رخ خواهد داد و استراماچوني پيگيري هاي هواداران را مي بينند و بالاخره ايشان به هواداراني که اينقدر خواهانش هستند، گوش خواهد داد.
برهاني در مورد اينکه نام او و فريدون زندي به عنوان دستيار الکس نوري در استقلال قرار گرفته است، توضيح داد: من هم از اين خبر تعجب کردم. همه باشگاه هاي دنيا چند پلن مختلف دارند. شايد در مورد آقاي نوري هم فکر شده باشد. اگر مشکلاتي باعث مي شد که آقاي استراماچوني به ايران نيايد، بالاخره بايد پلن هايي در نظر گرفت و خيلي طبيعي بود اگر اين اتفاق رخ مي داد.
او ادامه داد: من نميدانم اين خبر از کجا منتشر شد ولي من ميدانم که بطور قطع گزينه اول، دوم و سوم آقاي سعادتمند، استراماچوني است. ولي اگر براي پلن هاي ديگرشان فکر و برنامه ريزي کرده اند، ميتواند طبيعي باشد ولي در نهايت مطمئنا آقاي استراماچوني برميگردد و اين حاشيه ها به وجود نخواهد آمد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد