ورزش 3/ معاون اقتصادي باشگاه پرسپوليس اعلام کرد که در جلسه روز گذشته سرپرست مديرعاملي سرخ‌پوشان با گل محمدي اختلافات حل شده است.
رضا يلوه معاون اقتصادي باشگاه پرسپوليس در گفتگو با راديو ايران درباره استعفاي يحيي گل محمدي گفت: بحث جدايي و استعفاي يحيي گل‌محمدي منتفي شده است و ايشان روز گذشته جلسه‌اي با آقاي رسول پناه داشتند و آقاي رسول پناه نيز در تمرين شب گذشته حضور پيدا کردند و اختلافات برطرف شده است. وي در ادامه صحبت‌هاي خود درباره خريدهاي جديد پرسپوليس گفت:  آقاي رغبتي از سوي هيات مديره به عنوان مسئول نقل و انتقالات باشگاه انتخاب شدند و مذاکرات با بازيکنان مدنظر ليست سرمربي تيم را انجام دادند. با 2 خريدي که امروز داشتيم ليست بزرگسال‌مان و بازيکناني که در ليگ برتر مي‌توانستيم جذب کنيم، تکميل شد. با چند بازيکن ديگر هم در حال مذاکره هستيم تا ببينيم چه نتيجه‌اي دارد.
يلوه در واکنش به مذاکره حسين مرادمند با استقلال و پرسپوليس و خبر توافق با آبي‌ها گفت: حرکتي که مرادمند در مذاکره با ما انجام داد، کار خوبي نبود.
معاون اقتصادي باشگاه پرسپوليس در توضيح موضوع سقف قرارداد گفت: به بازيکنان جديد و قديمي اعلام کرديم که از سقف در نظر گرفته شده توسط باشگاه نمي‌توانيم بيشتر قرارداد ببنديم و ناراحتي بعضي از آنها هم به همين دليل بود.
رضا يلوه در واکنش به جدايي عليپور نيز گفت: هنوز از برگشت علي عليپور نااميد نيستيم و اميدواريم حداقل در آسيا براي ما بازي کند؛ صحبت‌هايي درباره ايشان انجام داده‌ايم و اميدوارم در رقابت‌هاي پيش‌رو و آسيايي بتوانيم از ايشان استفاده کنيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد